Шановні жителі сіл Коритняни та Часлівці!

У зв’язку із реєстрацією випадків захворювання на менінгококову інфекцію в селах Коритняни, Часлівці, з метою надання роз’яснення,  зняття напруги та визначення подальших шляхів щодо вирішення даного питання, що склалося навколо Коритнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів повідомляємо, що 12 березня 2020 року о 10.30 годині у приміщенні школи, за участі голови Ужгородської райдержадміністрації Дворського Вячеслава Миколайовича, першого заступника голови Ужгородської райдержадміністрації Мацко Христини Карлівни, начальника відділу освіти Ужгородської райдержадміністрації Михайлишиної Маріанни Іванівни, завідувача Чопською районною лабораторією відділення Ужгородської міськрайонної філії державної установи „Закарпатський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” Байди Галини Марківни, головного лікаря комунального некомерційного підприємства „Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради” Голуба Олега Євгеновича, завідувача сектору цивільного захисту Ужгородської райдержадміністрації Малка Романа Миколайовича у приміщенні вищезазначеної школи відбудеться зустріч з батьківським та педагогічним колективом.

Просимо долучитися всім не байдужим.

Остання зміна сторінки: 11-03-2020 19:59