Шляхи наповнення бюджетів громад Ужгородщини під час воєнного стану обговорили в Ужгородській РВА

Сьогодні наповнення бюджетів є одним з важливих завдань, які стоять перед керівництвом громад. Адже від виконання цього завдання залежить і функціонування громад, і підтримка обороноздатності країни.

Власне, пошук нових резервів бюджетних надходжень обговорювали начальник Ужгородської РВА Юрій Гузинець з головами територіальних громад району.

Керівництво району звернулося до представників територіальних громад скерувати свою роботу зокрема й на заходи впливу до податкових боржників та боротьбу з нелегальним бізнесом. Сплата податків – це наповнення бюджетів. Коли ми говоримо про податки, то йдеться не тільки про використання цих ресурсів на власні потреби громади, але і про забезпечення військових. Підприємці на місцях мають розуміти, що сплата податку – це їх внесок у нашу перемогу.

Поряд з цим, під час наради присутні заслухали начальника Ужгородського РТЦК та СП Ігора Тищука.

Ігор Тищук звернув увагу представників громад на проблемні питання, зокрема забезпечення військовослужбовців, які виконують бойові завдання на сході країни технічним ресурсом, та запропонував спільно знайти шляхи їх вирішення задля безумовного виконання вимог законодавства.

Кожен працює на своєму фронті та докладає зусиль до наближення нашої перемоги!

Остання зміна сторінки: 16-01-2023 15:12