Тримаємо тил, доки ЗСУ тримає оборону на фронті.

Ужгородська районна військова адміністрація успішно співпрацює з усіма благодійними фондами та організаціями, які готові надавати допомогу військовим, тимчасово внутрішньо-переміщеним особам та всім хто її потребує.

На цьому тижні, за підтримки ОБФ «Дім милосердя», БО «Закарпатський обласний благодійний фонд дітей та інвалідів «Співчутття», БФ «Сімʼя Христа», Закарпатської обласної організації Товариство Червоного Хреста України, ГО "Ротарі клуб Ужгород" та Rotary Club Uzhgorod-Skala начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець  передав гуманітарну допомогу, а саме:

Нашим військовим, які на передовій захищають нашу Україну - портативні фільтри для води та таблетки, які ідеально підходять для очищення води для пиття.

Відправили гуманітарний вантаж на Харківщину - найнеобхідніше: продукти харчування, медикаменти, одяг, засоби гігієни. Місто-герой мужньо тримає оборону, але люди страждають від постійних обстрілів, тому допомога вкрай важлива!

На потреби військових, які мужньо боронять нашу Батьківщину передали плитоноски, біноклі, медичні аптечки, рюкзаки, плащі дощові, матеріали для перев'язок, продуктові набори та 16 палет води.

Для тих хто знайшов прихисток у нашому районі, а саме в Середнянській, Костринський та Ставненській громадах було передано побутову техніку.

А також, за підтримку гуманітарного руху в Україні, громадську позицію, допомогу Україні та українцям Радіон Кіштулинець та держслужбовець Ужгородської РВА Наталія Микольченко отримали подяки від ГО "Волонтери Закарпаття".

Разом ми сила!

Працюємо заради майбутнього України