У Закарпатському музеї народної архітектури і побуту стартував культурно-мистецький проєкт "Жива спадщина".

Шанувальники народних традицій мали можливість ознайомитися із елементами нематеріальної культурої спадщини 13 територіальних громад області - народними ремеслами, їжею та предметами побуту з різних куточків Закарпаття.

На дійстві можна було скуштувати гуцульську бриндзю, колочавську ріплянку, чернянську начанку, сливовий леквар, мед, продегустувати новоселицьку слив’янку і не тільки. Також у рамках презентації співочої спадщини виступили фолькльорні колективи краю.

Долучилися до заходу і начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець, перший заступник начальника Ужгородської РВА Христина Мацко  заступник начальника Ужгородської РВА Віталій Дупин.

Остання зміна сторінки: 26-09-2022 16:07