Ужгородщина підтверджує реноме кращого футбольного району Закарпаття

Сьогодні керівництво району й тутешньої федерації екіпірувало вихованців футбольної академії.

За підсумками минулого року Ужгородська районна федерація футболу стала лауреатом з-поміж інших громадських організацій регіону за всіма значущими критеріями: розбудовою інфраструктури, кількістю аматорських та професійних футбольних клубів, розвитком дитячо-юнацького та ветеранського футболу, рівнем і масовістю змагань тощо. Тож, цілком закономірно нагорода від Української Асоціації Футболу цьогоріч прописалась на Ужгородщині. До слова, це вже друга відзнака загальнодержавного масштабу.

Загалом, розвиток гри мільйонів у кожному регіоні прямопропорційно залежить від тісної співпраці влади, місцевої федерації та меценатів. Ужгородський район – яскравий цьому приклад. Нагадаємо, тільки у 2019 році завдяки ініціативі голови райради Руслана Чорнака та підтримки усього депутатського корпусу  з бюджету на розвиток футболу виділено майже 1 мільйон 800 тисяч гривень. Стільки ж заплановано на наступний.

Ще один вагомий внесок у розвиток наймасовішого виду спорту – відкриття Академії футболу Ужгородської районної ради (паралельно успішно функціонує і районна дитячо-юнацька спортивна школа). На реалізацію цього проекту наступного року депутати передбачили 1 мільйон 999 тисяч 700 гривень. Сама ж академія успішно функціонувати почала вже першого жовтня поточного року.

Тож сьогодні з нагоди новорічно-різдвяних свят голова Ужгородської райради Руслан Чорнак, голова райдержадміністрації  Вячеслав Дворський та очільник федерації Іван Ковач вручили вихованцям академії футбольну амуніцію, вартістю 260 тисяч гривень.

«Наразі Академія футболу Ужгородської райради, попри всього тримісячне функціонування, набрала потужних обертів. Дві вікові категорії: U-15 таU-17 успішно виступають у першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України, гравці повністю забезпечені усім необхідним екіпіруванням та умовами для тренувань, проведення офіційних поєдинків. За що особлива вдячність голові та депутатському корпусу райради. Щоправда, левова частка грошей витрачається на оренду футбольних полів й транспортні послуги. Якби вдалося збудувати власну інфраструктуру, то наша академія була б з-поміж кращих не лише в регіоні, а й у державі загалом», - переконаний директор Академії Сергій Білан.

Амбітні плани щодо розвитку футбольного закладу і в голови районної ради Руслана Чорнака. «Я пригадую відкриття Академії і порівнюю той день із сьогоднішнім. Кількість футболістів збільшилась у рази. Якість виступів також не залишає бажати кращого. А пройшло всього три місяці. Зі свого боку у тандемі з депутатами я гарантую максимальну підтримку. У першу чергу матеріальну. Ужгородщина насичена футбольними талантами, плюс ми підібрали молодий але потужний тренерський штаб. Тож результати на всеукраїнському рівні, повірте, не забаряться. Гадаю, наступного року ми нам вдасться реалізувати проект із будівництва власної матеріальної бази для Академії. Але ми спочатку зробимо, а потім поговоримо», - резюмував Руслан Чорнак.

Отож, шановні можновладці, керівники федерацій та меценати, Вам є з кого брати приклад.

Віталій БІРОВЧАК

Остання зміна сторінки: 24-12-2019 19:48