В Дубриницько –Малоберезнянській громаді відбувся святковий концерт та урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Участь у заході також прийняв начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець .

У святковому залі зібралися освітяни, які багато років свого життя присвятили школі і надалі працюють на освітянській ниві.

Очільник району привітав освітян громади з професійним святом, висловивши вдячність педагогам за те, що у найскладніші для країни часи, попри усі виклики продовжують невтомно працювати на освітянському фронті, здійснюючи неоціненний внесок у майбутнє України. А також побажав усім перемоги та мирного неба, міцного здоров’я, злагоди, благополуччя, невичерпної енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності.

Під час заходу Радіон Кіштулинець нагородив найкращих працівників освіти громади грамотами, за сумлінну та невтомну працю.

Чудовий настрій присутнім подарував святковий концер присвячений працівникам однієї із найблагородніших професій – педагогам.

Остання зміна сторінки: 04-10-2022 11:59