В райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дітей

31 січня 2020 року  в Ужгородській райдержадміністрації відбулася 1-ша цього року комісія з питань захисту прав дітей під головуванням голови райдержадміністрації Вячеслава Дворського. Доповідач по питанням, винесеним на розгляд комісії, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Ірма Коста.

На засіданні були присутні: заступник голови райдержадміністрації - Рената Манайло-Приходько, головний спеціаліст сектору опіки і піклування служби у справах дітей райдержадміністрації-Тетяна Балаж,  директор районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді - Олена Ігнат, начальник відділу освіти, райдержадміністрації - Маріанна Михайлишина, заступник головного лікаря з дитинства та допологової допомоги Ужгородського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, заступник головного лікаря з дитинства та допологової допомоги Ужгородського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, позаштатний районний педіатр - Мирослава Сідей, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Андріана Зизич, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації – Марія Котляр, головний спеціаліст з правової роботи апарату райдержадміністрації Юлія Багара, головний спеціаліст відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністарції Марина Паук.

На порядок денний засідання було винесено 12 питань, зокрема:

1. Про надання дозволу гр. Особа та Особа на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування/власності яким має дитина/діти.
  2. Про надання дозволу гр. Особа на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування/власності яким має дитина/діти.
  3.  Про доцільність позбавлення Особа батьківських прав щодо її малолітнього сина Особа 2004 року народження.
  4.  Про доцільність позбавлення Особа батьківських прав щодо малолітнього сина Особа 2019 року народження.
  5. Про доцільність позбавлення Особа та Особа батьківських прав щодо  їхніх малолітніх дітей: Особа 2010 року народження та Особа 2012  року народження.
  6. Про доцільність позбавлення Особа 1989 р.н. батьківських прав щодо його малолітніх дітей Особа 2011 року народження, Особа 2008 року народження та Особа 2008 року народження.
  7. Про визначення місця проживання дитини Особа. 2014 року народження(поторно).
  8. Про встановлення годин зустрічі Особа з його дітьми: Особа; Особа та Особа
  9. Про надання дозволу гр. Особа та Особа на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування/власності яким має дитина/діти.
  10. Про встановлення годин зустрічі Особа. з його дитиною.
  11. Про доцільність позбавлення Особа батьківських прав щодо малолітньої доньки Особа 2008 року народження.
  12. Про встановлення годин зустрічі Особа з його дитиною.

По факту заслуханих матеріалів справ прийнято 3 схвальних рішень на вчинення правочину щодо нерухомого майна . Прийнято 5 рішень про доцільність  підготовки висновку про доцільність позбавлення батьківських прав батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків, 2 рішення прийнято про перенесення питання, 2 рішення щодо встановлення годин зустрічі.

Начальник ССД Ірма Коста

Остання зміна сторінки: 31-01-2020 16:47