В районній раді засідали профільні комісії

17 та 18 грудня,  голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, керівник апарату Руслана Боднарюк, разом з керівниками структурних підрозділів взяли участь в засіданнях депутатських комісій Ужгородської районної ради, де опрацьовувались проекти рішень чергової 36-ї сесії.

Зокрема, на засіданні комісії з питань бюджету начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ольга Ящищак ознайомила присутніх з проектом районного бюджету на 2020 рік,  де детально охарактеризувала передбачувані надходження та видатки. Після  обговорення члени комісії прийняли рішення спрямувати проект бюджету на розгляд сесії.

Також «бюджетна» комісія розглянула зміни до районного бюджету 2019 року та фінансування галузевих програм району.

Остаточно ці питання будуть вирішенні на засіданні сесії Ужгородської районної ради, яка відбудеться 20 грудня 2019 року.

Остання зміна сторінки: 18-12-2019 17:10