Відбулась робоча нарада щодо будівництва (реконструкції) школи в мкр. Іванівка

Сьогодні, 27 січня голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський провів робочу нараду щодо  покращення становища ромів та вирішення їх проблемних питань в галузі освіти. Участь в нараді взяли голова районної ради Руслан Чорнак, перший заступник голови РДА Христина Мацко, директор Середнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Андрій Югас, начальник відділу комунальної власності районної ради Андрій Німець та землевпорядник Середнянської селищної ради Віктор Монда.

Аби діти шкільного віку, які мешкають у мікрорайоні Іванівка, отримували якісні освітні послуги присутні обговорили питання щодо необхідності у добудові (реконструкції) існуючої будівлі школи мкр. Іванівка або будівництва окремої освітньої установи І-ІІ ступенів.

Першим кроком у вирішенні питання буде оформлення земельної ділянки, на якій стоїть будівля школи,  та передача її освітній установі.

Остання зміна сторінки: 29-01-2020 09:46