Відбулося засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації

   На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти  29 січня 2020 року відбулося засідання колегії відділу освіти Ужгородської райдержадміністрації. Планували, аналізували успіхи і невдачі, ділилися досвідом керівники закладів освіти, працівники відділу освіти та методичного кабінету. У роботі колегії також взяв участь голова Ужгородської РДА Дворський Вячеслав Миколайович.

  Очільника району в спілкуванні  з освітянами  цікавили нагальні проблеми,  які є в закладах освіти, шляхи їх вирішення, забезпечення належних умов проведення освітнього процесу. Зокрема наголошувалося на необхідності виділення коштів з державного та місцевих бюджетів на цільові заходи протипожежної безпеки, спрямовані на те, щоб знизити ризик пожеж у ЗЗСО та ЗДО.

   Начальник відділу освіти Михайлишина Маріанна Іванівна підбила підсумки соціально- економічного розвитку закладів освіти району  у 2019 році  і окреслила перспективні шляхи розвитку галузі з урахуванням змін у законодавстві й пріоритетів сучасності. Маріанна Іванівна назвала головними освітніми успіхами перехід шкіл, садочків і закладів позашкільної освіти на фінансову самостійність і часткове капітальне оновлення матеріально-технічної бази закладів. Наголосила на тому, що раціональний розподіл коштів на утримання закладів освіти й вдале формування мережі перших класів – першочергове завдання директорів на 2020 рік.

  На колегії також  розглянуто план роботи відділу освіти райдержадміністрації на 2020 рік, який було затверджено в цілому.

   За підсумками розгляду запропонованих у порядку денному питань було ухвалене рішення колегії із доповненнями.

 

Остання зміна сторінки: 30-01-2020 09:25