ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ШТАБУ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Заступник начальника Ужгородської районної військової адміністрації Віталій Дупин провів засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Ужгородського району.

В засіданні взяли участь начальник відділу освіти Ужгородської районної військової адміністрації Маріанна Михайлишина, в.о. начальника управління соціального захисту населення районної військової адміністрації Валерій Костик та члени штабу.

З метою організації якісного, безпечного оздоровлення та відпочинку дітей Ужгородщини на порядок денний було винесено питання організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей району у 2022 році. Під час засідання обговорювалися актуальні питання забезпечення якісного та безпечного оздоровлення дітей, поліпшення якості надання оздоровчих послуг, дотримання державних стандартів та вимог законодавства до порядку надання послуг у сфері дитячого оздоровлення та відпочинку в умовах воєнного стану.

Цього року на території Ужгородського району в окремих територіальних громадах буде відкрито літні оздоровчі пришкільні табори з денним перебуванням, відтак у більшості територіальних громад відсутні кошти на дитяче оздоровлення, або їх передано для потреб внутрішньо переміщених осіб, територіальної оборони.

Всі учасники одностайно визнали, що найпершою умовою проведення цьогорічної оздоровчої кампанії має бути безпека дітей під час можливих повітряних тривог, адже сьогодні уся територія України є під загрозою.

У підсумку  було надано ряд   доручень для налагодження подальшої роботи.

Остання зміна сторінки: 16-06-2022 14:54