Відзначили Міжнародний день захисту дітей

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Тур’є-Реметівській  територіальній громаді Ужгородського району  біля сільського клубу села Тур’ї- Ремети організували справжнє мистецьке свято для дітей, в тому числі для дітей, родини яких прибули з територій активного ведення бойових дій.

Відзначали свято яскраво, енергійно та насичено. Аби маленькі учасники були задоволені та отримали незабутні враження, організатори свята створили усі умови задля проявлення творчих здібностей і вмінь кожної дитини. Так, свято супроводжувалось різноманітними конкурсами та розважальними заходами: святковий концерт, малювання патріотичних плакатів, майстер-класи тощо. Програма заходів була різноманітною та насиченою.

Відвідали свято і начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець разом з депутатом Закарпатської обласної ради Наталією Шетелею, які  привітали усіх малят та дорослих з Міжнародним днем захисту дітей.

„Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях ми вбачаємо сенс свого життя, в них втілюємо свої мрії, задля них працюємо, творимо, живимо. Діти були і завжди залишаються нашим найдорожчим скарбом, гордістю і надією держави. Попри складну ситуацію в країні діти мають право на мирне та щасливе дитинство, сповнене яскравих позитивних емоцій», - підкреслив Радіон Кіштулинець.

Святкові заходи подарували дітлахам гарний настрій, навчили нового, дали можливість поспілкуватися з ровесниками та проявити себе у творчості. Окрасою свята стали яскраві фотозони, де кожен міг сфотографуватись.

Остання зміна сторінки: 01-06-2022 16:53