Вячеслав Дворський відвідав школу в с.Дубрівка

З метою ознайомлення з умовами, створеними для навчання і виховання дітей в школах району, 13 січня голова райдержадміністрації відвідав Дубрівську загальноосвітню школу I-II ступенів.

Спільно із сільським головою Романом Василиндрою, він оглянув приміщення навчального закладу, поцікавився матеріально-технічною базою школи, обговорив з керівником закладу питання харчування учнів, а також поспілкувався з трудовим колективом.

Дубрівська ЗОШ вкрай потребує ремонту покрівлі. Для перекриття даху навчального закладу наразі виготовлено проектно-кошторисну документацію, яка пройшла експертизу. Даний об’єкт включено до переліку об’єктів, видатки на які у 2020 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку районного бюджету. Передбачена сума в районному бюджеті – 2541000,0 грн., загальна вартість будівництва – 2746909, 0 грн. Частину коштів буде освоєно із сільського бюджету. Даний проект планується реалізувати протягом поточного року.

Остання зміна сторінки: 13-01-2020 16:20