Виїзд голови райдержадміністрації до пункту пропуску «Ужгород - Вишнє Нємецьке» на українсько-словацькому кордоні

Сьогодні, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець разом з народним депутатом України команди Президента Михайлом Лабою здійснив виїзд до пункту пропуску «Ужгород - Вишнє Нємецьке» на українсько-словацькому кордоні.

Метою поїздки було ознайомлення зі станом робіт по впровадженню проекту «Реконструкція існуючих та будівництво нових об’єктів інфраструктури пункту пропуску «Ужгород» II черга (пасажирський напрямок) та влаштування стику доріг (ув’язка) пункту пропуску «Ужгород» зі словацькою стороною». Наразі це єдиний пункт пропуску зі Словаччиною, який проводить оформлення всіх транспортних засобів і пасажирів. Пропускна спроможність пункту пропуску на добу: легкові автомобілі – 3500, вантажні автомобілі – 500, автобуси – 100.

Реалізація проекту здійснюється відповідно до Плану заходів з облаштування пріоритетних пунктів пропуску на 2021 – 2023 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.03.2021   № 246-р. Загальна кошторисна вартість робіт з реконструкції становить  224,9 млн. гривень. У 2021 році проект було включено до Програми Президента «Велике будівництво» та здійснено роботи за рахунок коштів державного бюджету на суму 55,0 млн. гривень.

„Реконструкція пункту пропуску «Ужгород» дозволить громадянам швидко й комфортно перетинати кордон зі Словаччиною та посилить взаємодію між двома країнами” - зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 21-01-2022 16:38