З нагоди відзначення Дня медичного працівника Радіон Кіштулинець привітав медиків

Сьогодні, у Великоберезнянській селищній раді відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника, який в Україні святкуватимуть у неділю.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто поклав життя за Україну. А потім привітали тих, хто тримає медичний фронт тут, удома.

Начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець разом з народним депутатом України команди Президента Михайлом Лабою, головою Великоберезнянської територіальної громади Богданом Кирликом, головою Костринської територіальної громади Василем Черевком  та головою Ставненської територіальної громади Іваном Мандриком з найщирішими побажаннями звернулися до медичних працівників КНП „Великоберезнянський центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради”, що обслуговує територіальні громади колишнього Великоберезнянського району.

„Напередодні свята висловлюю всім Вам безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Впевнений, що і надалі ви гідно нестимете високе звання медичного працівника. Бажаю всім міцного здоров’я на довгі роки, родинного тепла і затишку, творчої наснаги та нових успіхів у благородній справі”, - наголосив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 16-06-2022 16:28