Засідала комісія з питань захисту прав дітей

27 лютого 2020 року в Ужгородській райдержадміністрації відбулася 3-тя комісія з питань захисту прав дітей під головуванням голови райдержадміністрації Вячеслава Дворського. Доповідач по питанням, винесеним на розгляд комісії, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Ірма Коста.

На засіданні були присутні члени комісії які розглянули  7 питань:

1. Про надання дозволу гр. Особа. та Особа. на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування/власності яким має дитина/діти.
  2. Про надання дозволу гр. Особа. на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування/власності яким має дитина/діти.
  3. Про призначення опіки над малолітньою Особа. 2011 р.н.
  4.  Про доцільність позбавлення Особа. батьківських прав щодо його малолітніх доньок Особа. 2012 року народження, та Особа.2009 року народження.
  5. Про доцільність позбавлення Особа. батьківських прав щодо  його доньки Особа,2008  року народження.
  6.  Про доцільність позбавлення Особа батьківських прав щодо його дітей Особа. 2002 року народження, та Особа. 2009 року народження.
  7. Про надання висновку, щодо визначення місця проживання дитини Особа. 2014 року народження(повторно).

По факту заслуханих матеріалів справ прийнято 7 схвальних рішень.

Начальник ССД Ірма Коста

Остання зміна сторінки: 27-02-2020 17:00