Засідала комісії з розгляду заяв щодо надання кредитів за програмою індивідуального житлового будівництва

26 лютого 2020 року при першому заступнику голови райдержадміністрації Христині Мацко засідала комісія з розгляду заяв щодо надання кредитів за програмою індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім на 2016-2020 роки». В комісії взяли участь заступник начальника відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради, начальник фінансового управління, начальник районного відділу капітального будівництва, начальник та головний спеціаліст відділу регіонального розвитку райдержадміністрації.

На порядку денному присутні розглянули 5 заяв жителів району з надання їм пільгових кредитів, зокрема, 3 заяви – для впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій (заміна вікон, дверей; утеплення фасаду будинку; проведення системи опалення) та 2 заяви – для ремонту даху будинку.

Остання зміна сторінки: 27-02-2020 10:15