Новини

З Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники органів місцевого саворядування та депутати місцевих рад!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

На органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району.

Проведено робочу нараду з питань освоєння державних коштів

05 грудня в.о. голови райдержадміністрації Віталій Семаль провів робочу нараду з питань освоєння коштів Державного фонду регіонального розвитку, резервного фонду Державного бюджету та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості. Участь в якій взяли керівники та спеціалісти структурних підрозділів РДА, представники сільських рад та підрядних організацій.

З Днем Збройних Сил України!

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом -  Днем Збройних Сил України!

Ви – наші захисники, надійний оплот і міцна опора України. Затишок наших будинків і спокій близьких – у ваших сильних руках.

Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди. Щиро зичимо миру та спокою Вам, дорогі наші солдати та офіцери, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям!

В РДА відбулися засідання комісій

05 грудня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Раті Є.Ш. за участю членів комісії у присутності начальника РВ ДВС Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області Плиски А.С.

Відбулося засідання комісії з питань фінансування розвитку виноградарства і садівництва в районі

    04 грудня 2019  року при  першому заступнику голови райдержадміністрації Віталію Семалю відбулося засідання комісії з питань фінансування розвитку виноградарства і садівництва в районі.

Відбувся семінар з техніки пошуку роботи

    4 грудня в райдержадміністрації був проведений семінар з техніки пошуку роботи за участі представників Ужгородського міського центру зайнятості - начальника відділу активної підтримки безробітних Фізер Катерини  та завідувача сектору рекрутингу відділу взаємодії з роботодавцями Росохи Івана. 

   На семінарі працівники райдержадміністрації, які підлягають вивільненню, були проконсультовані з питань джерел пошуку роботи, складання резюме та правил поведінки на співбесіді з роботодавцем. 

Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня громадськість відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, засвідчуючи свою увагу до їхніх проблем.

Цей день не можна назвати святковим, проте він є доброю нагодою для переосмислення свого життя, дає можливість усвідомити, що вже зроблено і що ще треба зробити для формування гідних умов життя людей з обмеженими фізичними можливостями.

В райдержадміністрації відбулося засідання комісії

Сьогодні, 3 грудня відбулося засідання комісії з питань інвестування об’єктів індивідуального житлового будівництва на селі за програмою „ Власний дім на 2016-2020 роки” при першому заступнику голови райдержадміністрації Віталію Семалю.