Новини

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГОСТРІ РЕСПІРАТОРНІ ЗАХВОРЮВАННЯ СТАНОМ НА 30.03.2020

КНП «Ужгородський районний ЦПМСД Ужгородської районної ради» інформує, що 30.03.2020 року до сімейних лікарів КНП «Ужгородський районний Центр ПМСД Ужгородської районної ради» було 13 звернень на гострі респіраторні захворювання та 4 звернення на гарячу лінію.

Разом з тим повідомляємо, що 628 осіб, які прибули із-за кордону, перебувають на добровільній самоізоляції. Сьогодні, жодного мешканця району  не було скеровано в КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня».

Робота АЗПСМ та ФАПів району в умовах карантину

Згідно Наказу МОЗ України від 13.03.2020 року № 663 « Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення  на території України  випадків COVID -19» усі АЗПСМ та ФАПи КНП «Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомого Ужгородської районної ради» працюють в умовах карантину з 12.03.2020 року.

А саме:

ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ПУНКТИ ПРОПУСКУ НА ЗАКАРПАТТІ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ?

Із 28 березня, громадяни України та іноземці, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, можуть потрапити на територію України автотранспортом. Авіасполучення припинено.

Служба судової охорони Закарпаття закликає дотримуватися безпеки в час карантину

В період дії карантинних заходів вхід відвідувачів до приміщень судів дозволено виключно за наявності захисної маски або респіратора після проходження температурного скринінгу та оброблення рук антисептичними засобами.

Вимірюють температуру тіла та здійснюють огляд відвідувачів співробітники територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області у всіх судах Ужгородщини.

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей

30 березня 2020 року голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей при райдержадміністрації, на якому члени комісії розглянули питання про надання дозволу приватним виконавцям на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування/власності яким має дитиина/діти та про призначення опіки над малолітньою дитиною.  Рішення, прийняті за результатами засідання комісії, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Оперативна інформація по захворюваності на коронавірусну інфекцію в світі та Україні станом на 30.03.2020

Станом на 30 березня 2020 року у світі зареєстровано 723 700 підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції COVID-19. Вилікувалося від захворювання 152 032 хворих, кількість померлих від COVID-19  - 34 005 осіб.

Проводяться рейди щодо дотримання карантинних заходів

Сьогодні, 29 березня в населених пунктах Ужгородського району: Середнє, В.Добронь, Тарнівці, Шишлівці, Галоч, Сюрте та Тийглш проведено комплекс заходів щодо дотримання карантину особами, які повернулися з-за кордону.

Так, перевіряли самоізоляцію людей члени оперативного штабу з питань запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, працівники поліції та медики, з якими зранку заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк провів інструктаж, на якому був присутній голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський.

Проводиться перевірка виконання карантинних заходів

Сьогодні на території Тисаагтелекської, Есенської та Малодобронської сільських рад району працівниками поліції спільно з головами сільських рад та завідувачем сектору цивільного захисту райдержадміністрації проводиться комплекс заходів щодо дотримання самоізоляції всіх, хто повернувся з-за кордону. Всі вони підписали згоду на добровільну ізоляцію на 14 днів.