ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПАТРІОТИЧНИЙ ЗАБІГ (АНОНС)

У суботу, 26 вересня, у м.Ужгород (площа Театральна) відбудеться Всеукраїнський патріотичний забіг в пам'ять про загиблих воїнів-захисників України “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ”.

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 НА ЗАКАРПАТТІ ТА В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 23 вересня:

4295 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

за минулу добу у 78 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР

загалом з початку пандемії у 9343 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, із яких – 966 медики та 519 діти

294 людей померло, за минулу добу 1 із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР

ТРИВАЄ ПРИЙОМ ПРОПОЗИЦІЙ НА ВИПУСК ВИДАВНИЧОЇ ПРОДУКЦІЇ ЗА КОШТИ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

Відповідно до заходів щодо реалізації Програми підтримки видання творів закарпатських авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню, спрямованих на випуск видавничої продукції та її розповсюдження, з 1 вересня 2020 року розпочато прийом пропозицій на випуск видавничої продукції за кошти обласного бюджету.

Підписано Указ Президента «Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства»

21 вересня відбулася зустріч Президента України Володимира Зеленського, дружини Президента Олени Зеленської із представниками громадських та міжнародних організацій щодо реалізації державної політики із протидії та запобігання домашньому насильству.

У події також взяли участь Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, голова Офісу Президента України Андрій Єрмак, Міністр соціальної політики України Марина Лазебна та інші поважні особи.

Відбулась робоча нарада щодо розроблення містобудівної документації

Сьогодні Вячеслав Дорський провів робочу нараду щодо розроблення містобудівної документації з будівництва нового автодорожнього пункту пропуску „Соломоново-Чієрна”. Участь в нараді взяли завідувач сектору з питань регулювання відносин Закарпатської облдержадміністрації Василь Гутич та спеціаліст сектору Ірина Зазулич, Соломонівський сільський голова Галина Малинич, представники Закарпатської митниці Держмитслужби Сергій Дуран і Микола Ясевич та начальник відділу містобудування та архітектури РДА Галиною Денис .

ЗАКАРПАТТЯ СТАЄ ПЕРШОЮ ОБЛАСТЮ УКРАЇНИ, ЯКА 100% ПЕРЕХОДИТЬ НА ПРОДАЖ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ЧЕРЕЗ «ПРОЗОРРО. ПРОДАЖІ».

Про підписання тристороннього меморандуму щодо продажу необробленої деревини розповів заступник голови Закарпатської ОДА Віталій Цвігун: «Закарпатська область уже зараз є одним із лідерів продажу необробленої деревини через «ProZorro. Продажі». На нашу область припадає майже 10% усіх продажів. Кожен п'ятий лот у цій системі наш. Сьогодні у Києві голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, керівник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Коцур та директор державного підприємства  «ProZorro.

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 НА ЗАКАРПАТТІ ТА В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 22 вересня:

4139 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

за минулу добу у 76 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР

загалом з початку пандемії у 9265 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, із яких – 961 медики та 516 діти

292 людей померло, за минулу добу 0 із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ ТЕБ ТА НС ВСТАНОВИЛА ОБМЕЖЕННЯ В РЕГІОНАХ З «ЧЕРВОНИМ» РІВНЕМ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ З УРАХУВАННЯМ ПРОПОЗИЦІЙ РЕГІОНАЛЬНИХ КОМІСІЙ

Сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з урахуванням наданих регіональними комісіями ТЕБ та НС пропозицій прийнято рішення про запровадження обмежень на територіях, де 18 вересня встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Продовжено дію договору співпраці щодо пасажирського перевезення

Враховуючи спільну соціальну потребу у виконанні перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах до населених пунктів району: Минай, Розівка, Оноківці, Баранинці, Барвінок,  Ужгородською райдержадміністрацією та виконавчим комітетом Ужгородської міської ради було укладено додаткову угоду про співпрацю в сфері автомобільних пасажирських перевезень, а саме про організацію перевезення пасажирів на даних маршрутах до кінця дії договорів із перевізниками (до січня 2021 року).

ОГОЛОШЕННЯ!

Центр надання адміністративних послуг  та сектор державної реєстрації райдержадміністрації, за адресою м.Ужгород, вул.Минайська 40, тимчасово, з 21.09.2020, не прийматиме відвідувачів, у зв’язку із виявленням коронавірусу у працівника ЦНАПу та введенням карантинних заходів в приміщенні.

Додатково інформуємо, що необхідні адміністративні послуги можна отримати, звернувшись в Центр надання адміністративних послуг та державних реєстраторів органів місцевого самоврядування.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності