Новини

Нарада щодо алгоритму РОБОТИ ОПЕРАТИВНИХ ГРУП, ЯКІ СТЕЖАТЬ ЗА ДОТРИМАННЯМ САМОІЗОЛЯЦІЇ

В.о. голови райдержадміністрації Віталій Дупин провів нараду на якій розглядалося питання алгоритму роботи оперативних груп, які стежать за дотриманням карантинних вимог та перевіряють, як хворі на коронавірусну інфекцію та їхні контактні особи дотримуються самоізоляції.

В УКРАЇНІ ДОЗВОЛИЛИ ЩЕПЛЮВАТИ ГРОМАДСЬКИХ ДІЯЧІВ ПРОТИ COVID-19 З МЕТОЮ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ ВАКЦИНАЦІЇ У ВИПАДКАХ, КОЛИ ІСНУЮТЬ ЗАЛИШКИ ДОЗ ВАКЦИН

1 березня 2021 року, Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов підписав Наказ № 369 від 01.03.2021 про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцинації проти COVID-19, які дозволяють з початку кампанії використовувати можливі залишки вакцин для щеплення громадських діячів з метою популяризації імунізації проти коронавірусної хвороби.

3 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИКОЇ ПРИРОДИ

20 грудня 2013 року Генеральна Асамблея ООН на 68-й сесії проголосила 3 березня (день підписання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES)  1973 р) Всесвітнім днем дикої природи з метою підвищення обізнаності про диких тварин та рослин у світі. При цьому Секретаріат CITES було визначено координатором з дотримання цього особливого дня для дикої природи в календарі ООН.

Наразі Всесвітній день дикої природи став найважливішим щорічним глобальним заходом, присвяченим дикій природі.

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 в Ужгородському районі станом на 9.00 03 березня 2021 року:

✔за минулу добу в районі у 71 осіби підтверджено коронавірус методом ПЛР, одна людина померла  із підтвердженим діагнозом COVID-19;

✔з початку пандемії в районі зафіксовано 3677 випадків COVID-19, з них 3113- район, 564 - Баранинська ОТГ;

Селекторна нарада з територіальними громадами району

Сьогодні в Ужгородській райдержадміністрації відбулася селекторна нарада з представники територіальних громад району в режимі відеоконференцзвязку, яку провів в.о. голови райдержадміністрації Віталій Дупин.

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 в Ужгородському районі станом на 9.00 02 березня 2021 року:

✔за минулу добу в районі у 57 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР;

✔з початку пандемії в районі зафіксовано 3606 випадків COVID-19, з них 3063- район, 543 - Баранинська ОТГ;

З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЖІНОК І МІЖНАРОДНОГО МИРУ В УЖГОРОДІ ПРОВЕДУТЬ КРУГЛИЙ СТІЛ, ВІДКРИТУ ЛЕКЦІЮ ТА ВІЛЬНУ ЕКСКУРСІЮ МІСТОМ

За підтримки Закарпатської обласної державної адміністрації, у рамках відзначення Міжнародного дня захисту прав жінок і міжнародного миру заплановано низку заходів.

1 березня у соціальних мережах Facebook, Instagram, TikTok та на інших платформах стартував тижневий флешмоб з хештегами #НеСвятоКвітів #НеСвятоВесни. Челендж покликаний нагадати громадськості, що 8 березня - це правозахисний день, і привернути увагу до проблем гендерної нерівності в суспільстві.

ЗАСІДАЛА АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНА РАДА

02 березня в райдержадміністрації відбулося засідання архітектурно - містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури райдержадміністрації під головуванням Галини Денис на, якій розглянуто та схвалено до затвердження детальний план території, для будівництва міжнародного автодорожнього пункту пропуску „Соломоново – Чієрна” за межами населеного пункту, Ужгородського району Закарпатської області.

АПАРАТНА НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

Сьогодні в.о. голови райдержадміністрації Віталій Дупин провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РДА, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

  Основним питанням на апаратній нараді було питання щодо прийняття необхідних заходів щодо недопущення розповсюдженню та захист від зараження короновірусом COVID-19 на території району.

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 в Ужгородському районі станом на 9.00 01 березня 2021 року:

✔за минулу добу в районі у 128 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР (27.02.2021 -52 випадки, 9:00 28.02.2021 - 39 випадків, 9:00 01.03.2021 - 37 випадків);

✔з початку пандемії в районі зафіксовано 3549 випадків COVID-19, з них 3010- район, 539 - Баранинська ОТГ;