Новини

Про утилізацію сміття говорили на робочій зустрічі

Сьогодні в райдержадміністрації відбулась робоча зустріч керівництва району з директором регіональної асоціації органів місцевого самоврядування «Закарпаття – за чисте довкілля» Суран Володимиром Григоровичем  щодо обговорення питання утилізації твердих побутових відходів.

ВЯЧЕСЛАВ ДВОРСЬКИЙ ПРОВІВ ПРЯМУ ТЕЛЕФОННУ ЛІНІЮ «ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ»

Сьогодні голова районної державної адміністрації Вячеслав Дворський  провів пряму телефонну лінію із жителями Ужгородського району.

Звернення жителів району, що звучали під час телефонного спілкування, стосувались різних сфер діяльності.

Зокрема, оформлення пільг, забезпечення безкоштовними ліками, пільгового перевезення пасажирів, графіку руху автобусів в умовах карантину, будівництва амбулаторій та ремонту доріг в селах району.  

Шановні жителі Ужгородщини!

Адміністрація КНП «УРЦ ПМСД УРР» інформує, що до 16.07.2020 року, на всіх АЗПСМ буде наявна вакцина Пентаксим/PENTAXIM (для профілактики кашлюку, дифтерії, правця, поліомієліту та гемофільної інфекції), яку отримано в якості гуманітарної допомоги від Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста.               

Перевезення пасажирів з Великогеєвецької сільської ради буде здійснювати продовжений рейс автобусу Ужгород-Часлівці

Після проведеної зустріч голови райдержадміністрації Вячеслава Дворського  із громадою Великогеєвецької сільської ради щодо проблем приміських пасажирських перевезень на автобусному маршруті «Ужгород-М.Геївці» було прийнято рішення про відновлення перевезень та одночасного вивчення пасажиропотоку у період з 06.07.2020 по 10.07.2020.

В райдержадміністрації відбулась нарада щодо організації пасажирських перевезень

Сьогодні в райдержадміністрації відбулась спільна нарада представників райдержадміністрації, Ужгородської міської ради, голів Баранинської, Оноківської, Холмківської ОТГ та перевізників на приміських маршрутах щодо приміських пасажирських перевезень автомобільним транспортом в Ужгородському районі.

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 НА ЗАКАРПАТТІ ТА В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 14 липня:

 1301 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

 за минулу добу у 67 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР

 загалом з початку пандемії у 4055 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, із яких – 560 медики та 216 діти

БІЛЬШЕ 65 МЛН ГРН МИТА СПЛАТИЛИ 5 745 ТАК ЗВАНИХ ІТАЛІЙСЬКИХ МІКРОАВТОБУСІВ ЗА УВЕЗЕННЯ ПОСИЛОК ПРОТЯГОМ ПІВТОРА МІСЯЦЯ.

❗27 травня надав доручення правоохоронцям посилити контроль за переміщенням так званих “італійських” бусиків, які через пункт пропуску Захонь-Чоп прибувають на територію України з італійського напрямку.

❗Посилки мають бути офіційно розмитнені, а платежі повинні находити в бюджет!

Прикордонники й митники працюють над тим, щоб під виглядом посилок не ввозили на територію України брендові чи заборонені речі.

ПРО СМІТТЯ

Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: 

"Узяв участь у громадському обговоренні можливості будівництва сміттєпереробного заводу на території однієї із селищних рад Закарпаття.

Локація та місцезнаходження можливої ділянки – логістично зручна доставка сміття, а новітні чисті технології унеможливлюють будь-які негативні наслідки для громади, природи та екології.

Відбулася селекторна нарада щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

13 липня 2020 року під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ольги Травіної в режимі відеоконференц-зв’язку відбулася селекторна нарада щодо Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України 15 листопада 2017 року № 877 (в редакції постано

Робоча нарада щодо будівництва амбулаторії в с.Батфа

Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський провів робочу нараду з представниками підрядної організації ТОВ „Закарпатгарантбуд”, що здійснює будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Батфа. Будівельні роботи знаходяться на завершальному етапі.  У зв’язку із карантином, підрядник не в змозі своєчасно доукомплектувати амбулаторію необхідним обладнанням.  Присутні розглянули питання про укладання додаткової угоди на виконання цих робіт, а також продовження терміну завершення будівництва та здачі об’єкта в  експлуатацію.