ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність Виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій. Метою є встановлення в існуючій будівлі виробничого цеху двох ліній нанесення захисного цинкового покриття за адресою м. Ужгород, вул. Болгарська, 3. Режим роботи об’єкта – тризмінний, по 8 годин/зміна. Термін експлуатації обладнання – 20 років. Плановий термін експлуатації гальванічних ванн 20 років.

Остання зміна сторінки: 27-02-2024 10:08