Новини

Довідник із прав, обов'язків та алгоритму дій військовослужбовця у разі поранення, травми чи захворювання.

Генеральним штабом Збройних Сил України затверджено Довідник із прав, обов'язків та алгоритму дій військовослужбовця у разі поранення, травми чи захворювання.

Доступно про:

- як отримати направлення на лікування, реабілітацію чи оздоровлення;

- на що важливо звернути увагу під час проходження лікування, військово-лікарської та медико-соціальної експертної комісії;

- які пільги та грошові виплати належать військовослужбовцю;

- які документи потрібно отримати і до кого за ними звертатись.

В Україні стартує програма грантів для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств

Малі та середні сімейні й жіночі підприємства мають шанс отримати гранти на розвиток бізнесу через програму USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

▪️Який розмір грантів?

У межах ініціативи планується надання грантів у розмірі від 10 тис. до 35 тис. доларів США.

"Безбар'єрна Україна"- це коли зручно всім.

Разом з тим перед багатьма громадянами України стоїть ряд бар’єрів у реалізації своїх прав, отриманні доступу до публічних послуг та повноцінної участі у культурному, політичному та суспільному житті. 

Відтак, перший заступник начальника Ужгородської РВА Андрій Кушнірук  здійснив виїзну перевірку установ Сюртівської та Великоберезнянської територіальних громад на доступність для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення відповідно до законодавства. 

‼️За результатами - суцільна "бар'єрність". 

День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

25 травня - День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Працівники Держспецзв'язку здійснюють надійний захист державних електронних інформаційних ресурсів та інфраструктури, створюють безпечні умови обігу важливої інформації та надійно протидіють ворожим технічним розвідкам.

У цей день ми висловлюємо вдячність фахівцям галузі, за незламний дух і рішучість, професіоналізм, непросту роботу та за наближення Перемоги на своєму фронті.

Стартувала національна програма залучення активної та драйвової молоді до відновлення України "ВідНова:UA".

Ключова мета програми - це об'єднання нації, формування соціальної активної молоді та відновлення країни. Кожен етап обмінів триватиме 5 інтенсивних днів.

За час участі у проєкті ви зможете:

- відкрити для себе нові куточки України;

- долучитися до відновлення майбутніх молодіжних хабів;

- знайомитися, навчатися і розвиватися;

- спробувати волонтерство, як стиль життя.

-  Якщо вам від 18 до 35 років і ви маєте бажання разом з іншими відбудовувати свою країну, переходьте за посиланням прямо зараз та реєструйтесь

МВС: Отримати посвідчення водія відтепер можна у будь-якому місті, незалежно від місця навчання

Головний сервісний центр МВС змінює правила задля зручності громадян. Відтепер скласти іспити щоб отримати водійське посвідчення можна в будь-якому центрі на території України, незважаючи на те, де ви проходили навчання. Також зміни торкнулися і теоретичної підготовки, а також свідоцтв для поїздки за кордон.

Детальніше у відео.

Для доступної імунізації бригади медиків виїжджатимуть у пункти тимчасового ВПО

На Закарпатті рутинна імунізація стає доступнішою, зокрема й для вимушених переселенців. У пункти їхнього тимчасового перебування організовуватимуть планові виїзди мобільних бригад для проведення вакцинації. Про це на брифінгу повідомив Анатолій Пшеничний, директор департаменту охорони здоров’я ОВА.  

Чистота і порядок — запорука успіху.

Колективи Ужгородської районної державної адміністрації та Ужгородської районної ради поєднали безпосередні обов‘язки і «толоку», тим самим долучилися до суспільно-корисної справи та спільними зусиллями впорядкували прилеглу територію навколо будівлі Ужгородської районної державної адміністрації.