Змагання відбулися у 12 громадах Закарпаття

У запеклій боротьбі зійшлися понад 130 учнівських команд.

24 команди отримали квитки в районний етап.

Такими є підсумки минулого тижня другого туру проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги в Закарпатській області.

Як протидіяти корупції в органах місцевої влади – розповідає Дія.Освіта

Кожен українець може впливати на прозорість та відкритість органів місцевої влади – без хабарів і «шоколадок». Станьте рушієм змін у своїй громаді, навчіться протидіяти корупції.

Як зробити це ефективно? Дивіться у новому серіалі на Дія.Освіта, адже там розповідаємо:

що має робити голова громади, щоб протидіяти корупції

як зменшити прояви корупції в громаді

як перевіряти партнерів на доброчесність

Стартували щотижневі «Діалоги влади та бізнесу»

Вперше в такому форматі онлайн з місцевими підприємцями поспілкувався Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА.

За його словами, цю платформу комунікації запровадили для того, щоб бути ближчими до бізнесу, знати про його потреби й проблеми, допомагати у розв’язанні.

14 березня відбудеться онлайн-зустріч «Діалог влади та бізнесу»

Завтра з 15:00 до 17:00 підприємці Закарпаття матимуть можливість обговорити актуальні питання з керівництвом ОВА.

Приєднатися до онлайн-зустрічі можна за попереднім записом за номером телефону департаменту економічного та регіонального розвитку ОВА – (0312) 61-53-05. Також обов’язково потрібно зазначати короткий зміст питання, яке потребує розгляду.

В Ужгороді відзначили 210-у річницю з дня народження Тараса Шевченка

Захід-вшанування відбувся на площі Народній перед пам’ятником Кобзарю. Віддати шану поету, генію, пророку, найвідомішому борцю за свободу мужнього українського народу прийшли керівники області, району  та міста, дипломати, представники громадськості та ЗМІ.
І нині хоробрі українські сини і доньки України виборюють право жити у вільній і незалежній державі у протистоянні з російським агресором. Світлу пам'ять Героям сьогодення, які віддали життя за свою державу, вшанували хвилиною мовчання.

Open Data Day 2024. Презентували візію розвитку відкритих даних в Україні

Відкриті дані — основа для ефективної та прозорої роботи держави. Навіть під час війни Україна продовжує розвивати сферу та посіла 3-тє місце в Європі в рейтингу Open Data Maturity за рівнем зрілості відкритих даних.

Щоб не тільки зберегти темпи розвитку сфери, а й досягти ще кращих результатів, розробили та презентували стратегію розвитку відкритих даних на найближчі роки на заході Open Data Day 2024. Серед основних завдань:

Закарпатська ОВА запроваджує щотижневі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу»

Щочетверга з 15:00 до 17:00 підприємці матимуть можливість обговорити актуальні питання з керівництвом області. Приєднатися до онлайн-зустрічі можна за попереднім записом за номером телефону Департамент економічного та регіонального розвитку Закарпатської ОВА. (0312) 61-53-05.

АВТОМАТИЧНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ФОП НА ПОРТАЛІ ДІЯ

Відповіді на найпоширеніші запитання про автоматичні послуги для ФОП – у галереї

За хвилини українці реєструють бізнес, змінюють дані про ФОП чи припиняють діяльність автоматично без участі державного реєстратора.

Бо втілювати мрії легше, коли є Дія

Послуги для підприємців Мінцифра розробила спільно з Міністерством юстиції України за підтримки Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Пояснювальна записка про підсумки виконання районного бюджету за 2023 рік (ДОДАТКИ)

Доходи  Надходження загального фонду районного бюджету за 2023 рік, включаючи субвенцію з державного бюджету, склали 4 737,0 тис.грн., що становить 125,3% до плану на звітну дату, або на 1 133,2,4тис.грн. більше у порівнянні з відповідним періодом 2022 року (факт за 2022 рік – 3 603,8тис.грн.)

Адміністративні штрафи та інші санкції, що не були запланованими, надійшли у сумі 7,1 тис.грн.

ОГОЛОШЕННЯ  про початок громадського обговорення звіту  з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.