Новини

442 особи з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської служби зайнятості з початку року

Одним з напрямків роботи Закарпатської обласної служби зайнятості є підтримка, надання профорієнтаційних послуг та допомоги у працевлаштуванні соціально вразливій категорії населення, до якої належать особи з інвалідністю.

Так, з початку року послугами обласної служби зайнятості скористалися 442 особи з інвалідністю, з них 421 мали статус зареєстрованих безробітних, працевлаштовано 88 осіб цієї категорії.

Гарячі лінії ОЦЗ для населення 095-668-65-98, для роботодавців 095-426-11-58.

ОВА презентувала регіональний проєкт розвитку доказової медицини в межах госпітального округу

Закарпатська ОВА презентувала Міністерству охорони здоров’я регіональний проєкт розвитку доказової медицини в межах госпітального округу. Про це повідомив перший заступник очільника області Мирослав Білецький.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Закарпатській області інформує:

 05 вересня 2023 року оприлюднено законопроєкт «Про колективні трудові спори», ознайомитись з яким можна за посиланням: http://surl.li/kuzty

Більше 400 тисяч разів українці відкрили ФОП автоматизовано

ідкрити власну справу в Україні — найшвидше у світі. Зараз послуга з реєстрації ФОП в нашій країні повністю автоматизована. Відсутній будь-який людський фактор. А щоб відкрити власну справу потрібно лише кілька секунд. Зробити ж це можна через портал Дія.

Закарпаття всіма силами допомагає відновлюватися постраждалій Херсонщині.

Закарпаття всіма силами допомагає відновлюватися постраждалій Херсонщині. Йдеться не лише про наших земляків, які безпосередньо на місцях проводять ремонтні роботи, а й про фінансову підтримку.

За словами першого заступника голови ОВА Мирослав Білецький, 24 мільйони гривень вже спрямувала наша область для Херсонської, аби допомогти місцевим мешканцям подолати наслідки обстрілів і підтоплення, відновити помешкання та об’єкти соціальної інфраструктури.

332 роботодавці області отримають компенсацію витрат за працевлаштування ВПО

Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Наразі 332 роботодавці отримали позитивне рішення щодо компенсації за працевлаштування 702 внутрішньо переміщених осіб. З них 129 роботодавців подали заявку на компенсацію за працевлаштування ВПО цього року.

День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

На Пагорбі Слави, віддали шану героям до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

"Скільки б часу не минуло, ніколи не зітруться в пам’яті імена тих, хто не повернувся з війни.

ТИПОВІ ПРИКЛАДИ КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ

Зверніть увагу! 

Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів відноситься до порушень, пов’язаних із корупцією, за яке законом встановлено дисциплінарну, цивільно-правову та адміністративну (стаття 1727 КУпАП) відповідальність.

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини реагує на всі звернення громадян з питань розшуку, повернення депортованих дітей та скеровує відповідну інформацію до правоохоронних органів й установ, зокрема, до Офісу Генерального прокурора для перевірки та вжиття заходів реагування.

Для надання допомоги сім’ям з дітьми за принципом «єдиного вікна» на базі Секретаріату Уповноваженого було створено Консультаційний центр, який у режимі онлайн та офлайн надає підтримку громадянам України щодо:

Знайти роботу із зарплатою понад 12 тис. гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості

Станом на сьогодні у базі даних ОЦЗ є пропозиції роботи із заробітною платою від 12 500 грн. до 40 000 грн. для:

- агентів з митного оформлення,

- бетонярів,

- бухгалтерів,

- вчителів закладу загальної середньої освіти,

- водіїв автотранспортних засобів,

- диспетчерів,

- електрогазозварників,

- електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування,