Новини

58 роботодавців області отримають компенсацію витрат за працевлаштування ВПО

Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, у ході реалізації урядової програми працевлаштування вимушених переселенців. Станом на 26 травня 2022 року 58 роботодавців отримали позитивне рішення Закарпатського обласного центру зайнятості на працевлаштування 128 внутрішньо переміщених осіб.

Мінрегіон розпочинає щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт

Мінрегіон розпочинає Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Конкурс проводиться вже шостий рік поспіль за підтримки Ради Європи та ГО «Інтерньюз-Україна».

В Ужгородській районній військовій адміністрації підписали багатосторонній Меморандум.

В нелегких реаліях сьогодення особливе значення має об'єднання зусиль заради досягнення спільної мети, наша згуртованість та єдність.

ТОП-5 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості

Станом на 23 травня 2022 року у базі даних Закарпатської обласної служби зайнятості налічується 635 вакансій. До переліку найбільш актуальних увійшли:

Понад 30% переселенців на Ужгородщині – діти

Закарпаття продовжує приймати людей, які вимушено покинули свої домівки через війну. У регіоні зареєстрували майже 153 тисячі переселенців. Про це інформує заступник голови ОВА Петро Добромільський.

За його словами, в Ужгородському районі проживають 23 084 вимушено переміщені особи, третина з них – діти.

В обласному центрі Закарпаття діє виставка «На хвилі креативного опору»

 В Ужгороді відкрили виставку «На хвилі креативного опору».

Це плакатний проєкт, який розробили студенти й викладачі кафедри графічного дизайну КНУКіМ.

Презентовані роботи – це реакція на сьогодення та моделювання майбутнього. Всі вислови на плакатах спрямовані на підтримку бойового духу наших захисників, вдячність волонтерам, мотивацію і натхнення для всіх українців.

Виставка триватиме на площі Театральній в обласному центрі протягом тижня. 

Комплектування технікою Збройні Сили України відповідно до мобілізаційних планів обговорили в Ужгородській районній військовій адміністрації

З метою виконання завдань спрямованих на захист держави в частині комплектування технікою Збройні Сили України та відповідно до визначених законодавчих актів, в Ужгородській районній військовій адміністрації відбулась нарада з питань поставки транспортних та інших матеріально-технічних засобів Збройним силам України відповідно до мобілізаційних планів.

Зустріч керівництва Ужгородської районної військової адміністрації із студентами  

Сьогодні, 23 травня, керівництво Ужгородської районної військової адміністрації зустрілося із студентами  ІІ курсу напряму „Право” Природничо –гуманітарного фахового коледжу ДВНЗ „УжНУ”, в межах плану виконання програми навчальної (ознайомчої) практики студентами коледжу.

В межах зустрічі студенти поспілкувались із начальником Ужгородської РВА Радіоном Кіштулинцем який розповів про свій досвід на посаді начальника РВА, а також мали змогу поставити усі питання, які їх цікавили.

Для доступної імунізації бригади медиків виїжджатимуть у пункти тимчасового ВПО

На Закарпатті рутинна імунізація стає доступнішою, зокрема й для вимушених переселенців. У пункти їхнього тимчасового перебування організовуватимуть планові виїзди мобільних бригад для проведення вакцинації. Про це на брифінгу повідомив Анатолій Пшеничний, директор департаменту охорони здоров’я ОВА.  

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ, УКРАЇНО!

День вишиванки - це свято української єдності, надії, радості й краси.

У цей день, традиційно, Ужгородська района військова адміністрація та Ужгородська района рада долучилися до святкування, демонструючи красу та багатогранність української вишиванки.

Вітаємо всіх зі святом! Нехай українська вишита сорочка оберігає та захищає кожного українця від негараздів і дарує силу, віру, надію та любов!

Пам'ятаймо, що ми - українці й зможемо все!