Керівництво

ГУЗИНЕЦЬ Юрій Іванович - голова Ужгородської районної державної адміністрації

Телефон: (0312) 64-72-07

E-mail: uzh-rda@carpathia.gov.ua

Народився 08 листопада 1982 року в місті Берегово Закарпатської області.

У 2005 році отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки „Міжнародні відносини” Закарпатського державного університету та здобув кваліфікацію бакалавра з міжнародних відносин.

У 2006 році отримав повну вищу освіту за спеціальністю „Країзнавство” та здобув кваліфікацію магістра з краєзнавства, перекладача з іноземної мови.

У 2009 році захистив кандидатську дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата політичних наук.

У 2014 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю „Державне управління” та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

Досвід роботи:

Трудову діяльність розпочав у 2006 році у приватному секторі економіки.

З жовтня 2007 року по жовтень 2010 року працював у Берегівській міській раді на посадах помічника міського голови, начальника управління комунального майна.

З жовтня 2010 року по січень 2016 року працював у Закарпатській обласній державній адміністрації на посадах: начальника відділу національностей та релігій, заступника директора, директора департаменту економічного розвитку і торгівлі.

З січня 2016 року по травень 2022 року  - керуючий справами виконавчого апарату Закарпатської обласної ради.

З червня 2022 по 21 листопада 2022 року працював у Закарпатській обласній військовій адміністрації на посадах: начальника управління державних програм та пріоритетних проектів та начальника управління регіонального розвитку, торгівлі, залучення інвестицій, забезпечення виконання державних програм та контролю за їх виконанням.

Сімейний стан – одружений.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

КУШНІРУК Андрій Дмитрович - перший заступник голови Ужгородської районної державної адміністрації 

Телефон: (0312) 61-57-44

E-mail: uzh-rda@carpathia.gov.ua

Народився 11 грудня 1980 року в селищі Воловець, Воловецького району, Закарпатської області. У 2007 році закінчив Київський університет права Національної академії наук України за спеціальністю „Правознавство”, кваліфікація - юрист. В 2010 році закінчив Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю „Фінанси”, кваліфікація спеціаліст фінансів.

Трудову діяльність розпочав у вересні 1998 року на посаді тренера з гірськолижного спорту ДЮСШ КПФСТ „Колос” селища Воловець, Воловецького району, Закарпатської області.

З червня 2006 по жовтень 2007 року - інженер І-ої категорії планово-виробничого відділу Державного підприємства „Об’єднана дирекція будівництва водогосподарських об’єктів Закарпатської області”.

З жовтня 2007 по листопад 2010 року працював у Контрольно-ревізійному управлінні в Закарпатській області, (в грудні 2011 року, було реорганізовано в Державну фінансову інспекцію в Закарпатській області) на посадах:  провідного контролера-ревізора сектору перевірки державних закупівель; провідного контролера-ревізора відділу контролю у сфері будівництва та послуг; провідного контролера-ревізора відділу контролю у сфері освіти і культури; згодом завідувача сектору контролю за державними закупівлями; завідувача сектору моніторингу ризикових операцій та державних закупівель;  начальника відділу моніторингу та перевірок державних закупівель.

У грудні 2015 року призначений на посаду радника голови Ужгородської районної ради Закарпатської області, після чого переведений на посаду заступника керуючого справами виконавчого апарату, а в грудні 2020 року - на посаду керуючого справами виконавчого апарату Ужгородської районної ради Закарпатської області.

З липня 2022 року по квітень 2023 року працював заступником начальника Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса.

Обирався депутатом Ужгородської районної ради VІІ та VІІІ скликань, є головою постійної комісії з питань бюджету, фінансової політики, економічного розвитку та сприяння підприємництву.

Одружений, виховує трьох дітей.

  19 квітня 2023 року  розпорядженням голови Ужгородської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації №22/0131 від 18.04.2023 року призначений на посаду першого заступника голови Ужгородської районної державної адміністрації Закарпатської області.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

ДУПИН Віталій Михайлович - заступник голови Ужгородської районної державної адміністрації.

Телефон: (0312) 61-46-06

E-mail: uzh-rda@carpathia.gov.ua

Народився 11 серпня 1994 року в селі Грушово, Тячівського району, Закарпатської області, українець, громадянство України.

У 2011 році закінчив Прикарпатський військової - спортивний ліцей-інтернат.

У 2017 році закінчив відділення підготовки фахівців для органів військової прокуратури Генеральної прокуратури України Військово-юридичного факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, де отримав диплом магістра права.

В 2017 року наказом Міністра оборони України присвоєно військове звання – лейтенант.

У 2021 році закінчив факультет публічного управління та адміністрування Львівського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України, де отримав диплом магістра державного управління.

Досвід роботи:

Вересень 2017 року – січень 2020 року – державний виконавець Ужгородського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області;

Січень 2020 року – лютий 2021 року – перший заступник голови Перечинської районної державної адміністрації Закарпатської області;

Викладацька діяльність:

Вересень 2018 року – теперішній час – старший викладач кафедри правознавства та канонічного права Карпатського університету імені Августина Волошина.

Сімейний стан – одружений.

16 лютого 2021 року розпорядженням в.о. голови райдержадміністрації №13-к від 15.02.2021 року призначений на посаду заступника голови Ужгородської райдержадміністрації. 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Кіштулинець Радіон Володимирович – заступник голови  Ужгородської районної державної адміністрації

E-mail: uzh-rda@carpathia.gov.ua

Народився 12 грудня 1986 року в місті Ужгороді Закарпатської області.

У 2004 році з відзнакою закінчив юридичний факультет економіко-правового технікуму при МАУП.

У 2009 році закінчив Ужгородський національний університет та здобув кваліфікацію спеціаліста з права.

У 2014 році закінчив економічний факультет Карпатського університету ім. Августина Волошина і здобув кваліфікаційний рівень спеціаліст з фінансів і кредиту, викладач ВНЗ.

У 2016 розі закінчив факультет філософії Карпатського університету ім. Августина Волошина і здобув кваліфікаційний рівень бакалавр.

Трудову діяльність розпочав у травні 2009 року  на посаді головного спеціаліста відділу претензійно-позовної роботи та координації зв’язків з правоохоронними органами юридичного управління Ужгородської міської ради. З серпня 2009 року працював в управлінні освіти Ужгородської міської ради на посаді головного спеціаліста – юрисконсульта. З квітня 2011 року по липень 2012 працював юрисконсультом в КП ЖРЕР №5. З липня 2012 року по січень 2013 року працює юристом у ТОВ „Оір – Сервіс”.

З січня 2013 прийнятий на посаду спеціаліста І категорії юридичного відділу Головного управління Держземагенства у Закарпатській області.

 З лютого 2013 року по липень 2013 року працював на посаді головного спеціаліста сектору запобігання та протидії корупції Головного управління Держземагенства у Закарпатській області.

З липня 2013 року по жовтень 2015 року прийнятий на посаду заступника начальника Управління Держземагенства у Мукачівському районі.

З жовтня 2015 року по червень 2016 року працював головним спеціалістом відділу державного земельного кадастру у Мукачівському районі Закарпатської області.

Займався підприємницькою діяльністю.

Був керівником ряду молодіжних громадських організацій, членом ради з питань молодіжної політики Ужгородської міської ради, політичним консультантом на громадських засадах депутатів різних рівнів.

З 2010 по 2017  роки був головою Закарпатської обласної організації політичної партії „Зелені”.

З листопада 2020 року член виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

З 22 вересня 2021 року по 11 листопада 2022 року був головою Ужгородської районної державної адміністрації.

Розлучений, дітей немає.

Остання зміна сторінки: 25-04-2023 09:10