16-річчя діяльності, сьогодні, відзначає аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Закарпатській області

16-річчя діяльності, сьогодні, 30 листопада, відзначає аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Закарпатській області. Підрозділ створили в Ужгороді у 2005 році і відтоді він забезпечує проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, ліквідацію надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру.

Радіон Кіштулинець - голова Ужгородської РДА привітав працівників аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Закарпатській області та звернувся зі словами вдячності, відзначив відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та відданість справі працівників.

„З нагоди дня народження, відзначення річниці створення Вашого загону хочу висловити щирі слова вдячності всім працівникам, які без вагань ідуть на допомогу тим, хто її потребує. Бажаю Вам витримки, вдосконалення, професіоналізму, щирих і вдячних слів від людей, котрим ви прийшли на допомогу, міцного здоров’я, мужності, сил та натхнення у Вашій нелегкій та відповідальній роботі”, - зазначив голова райдержадміністрації.

Також за мужність, зразкове виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення Дня створення аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Закарпатській області голова Ужгородської районної державної адміністрації нагородив грамотами Ужгородської кращих працівників аварійно-рятувального загону.

Після урочистостей гості мали можливість оглянути виставку техніки, яку було розташовано на плацу. Рятувальники ознайомили відвідувачів з автомобілями та їх тактико-технічними характеристиками, озброєнням і засобами захисту, які використовують в повсякденній роботі.

Остання зміна сторінки: 30-11-2021 14:38