2 вересня - 75 років після закінчення Другої світової війни

2 вересня світ відзначає 75-ту річницю закінчення Другої світової війни – найбільший в історії людства збройний конфлікт, який  завершився підписанням капітуляції Японії.

Друга світова війна значно вплинула на долю людства. В ній брала участь 61 країна (80% населення Землі). Воєнні дії відбувалися на територіях 40 країн. До збройних сил було мобілізовано 110 млн. осіб в усьому світі. Загальні людські втрати досягли 50-55 млн. осіб, з них загинуло на фронтах 27 млн.

Внесок українського народу у перемогу неможливо переоцінити: понад 9 мільйонів осіб було забрано з України до радянських Збройних Сил. Близько 4 мільйонів з них полягли в запеклих боях, рятуючи світ від нацизму. З нашою країною пов’язані основні вирішальні події на радянсько-німецькому фронті.

З метою належного відзначення згаданих подій в клубних закладах району проведено ряд заходів. Зокрема районній бібліотеці оформлено книжкову виставку «У книжковій пам’яті – миттєвості війни» та проведена інформаційна хвилинка. Також учасники художньої самодіяльності с.Оноківці здійснили екскурсію на Пагорб Слави, де проведено історично-інформаційну годину про 75-ту річницю закінчення Другої світової війни.

У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.

Остання зміна сторінки: 02-09-2020 16:39