23-тя річниця створення Ужанського національного природного парку

З нагоди свята начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець взяв участь в урочистостях, які проводилися у селі Стужиця, на території відпочинкової зони Ново-Стужицького природоохоронного науково-дослідного відділення Ужанського національного природного парку та привітав працівників парку.

„Вітаю колектив національного парку а також усіх хто долучався до його створення та розвитку щиро з цим прекрасним святом, бажаю нових здобутків в охороні, збереженні та примноженні природних та культурних надбань регіону”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Під час святкування Ужанський НПП відзвітував про свої досягнення та пророблену роботу за останній рік, а також було презентовано перспективні плани розвитку парку на майбутні 5 років.

В рамках заходу, Радіон Кіштулинець оглянув мотоцикли, які придбано за кошти уряду Німеччини, виділені для оновлення матеріально-технічної інфраструктури національних природних парків, заповідників регіону Карпат у рамках проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні».

Остання зміна сторінки: 04-10-2022 11:55