Благодійний концерт «Добро переможе» відбувся в селі Невицьке Оноківської територіальної громади.

На базі великої родини Дому Милосердя, що знаходиться в селі Невицьке відбувся благодійний концерт «Добро переможе», який відвідали начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець, перший заступник начальника Ужгородської РВА Христина Мацко, голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко.

Головна мета заходу - показати нашу єдність, силу духу, наше бажання жити і любити, боротись за своє майбутнє, за мир і щастя в Україні. Зараз особливо гостро відчувається, як важливо бути разом, бути сильними, терплячими, і непохитними у своїй вірі у нашу Перемогу. І разом наближати її, хто як може.

У рамках заходу народний депутат України Михайло Лаба вручив почесні грамоти Верховної ради України за особливі заслуги перед Українським народом волонтерам Ужгородщини.

Особливими гостями свята стали народний вокальний ансамбль «Крайовичка» клубу с. Невицьке, Оноківської ТГ та Дитяча Академія танцю «Джерельця Карпат».

Щиро вдячні всім, хто долучився до даного заходу!

Разом до Перемоги!

Все буде Україна!