БО «Дерево мого життя» прагне розширити мережу своїх центрів у всіх районах Закарпаття

На Закарпатті понад рік функціонує благодійна організація «Дерево мого життя». Вона надає психологічну підтримку краянам і вимушеним переселенцям в Ужгороді, Мукачеві та Сваляві.

Організація прагне розширити мережу своїх центрів у всіх районах області, щоб охопити висококваліфікованою допомогою ще більше людей. Про це під час зустрічі із заступником голови ОВА Петром Добромільським повідомили її представники.

«Інформування і підтримка таких груп населення зараз серед пріоритетів. Завдані війною психологічні травми не зникають безслідно й потребують тривалого та комплексного відновлення. Саме тому ми намагаємося зробити процес реабілітації максимально доступним для всіх, хто цього потребує», – наголосив Петро Добромільський.

За його словами, особливу увагу потрібно приділити роботі з захисниками й ветеранами, а також із родинами, які втратили близьких на війні. До цього процесу залучають регіональних, всеукраїнських та міжнародних партнерів, тому ОВА вітає співпрацю з благодійною організацією «Дерево мого життя».

Заняття з психологічно-ресурсної підтримки проводять щотижня в груповому форматі. Відвідувачі можуть отримати консультації професійних психологів, психоаналітиків, психотерапевтів: арттерапевтів, гештальт-консультантів та ресурсно орієнтованих консультантів.

Адреси й контакти центрів БО «Дерево мого життя»:

• м. Ужгород, Православна набережна, 7 – +380503317354;
  • м. Мукачево, вул. Августина Волошина, 60 – +380990201335;
  • м. Свалява, вул. Головна, 77 – +380663352751.

Сконтактувати з фахівцями можна на сайті за посиланням https://bit.ly/3MkuL1e або за електронною адресою identity@tree-of-my-life.org.

Остання зміна сторінки: 15-05-2023 15:46