Чистота і порядок — запорука успіху.

Колективи Ужгородської районної державної адміністрації та Ужгородської районної ради поєднали безпосередні обов‘язки і «толоку», тим самим долучилися до суспільно-корисної справи та спільними зусиллями впорядкували прилеглу територію навколо будівлі Ужгородської районної державної адміністрації.

Генеральне прибирання після зими стало вже традиційним заняттям. Отож, протягом кількох годин, держслужбовці та працівники виконавчого апарату районної ради разом зробили немало: провели обрізку кущів, викопування висохлих дерев, а також висадили квіти, засипали ґрунтом газон, привели подвір’я районної державної адміністрації та територію до порядку.

Упорядковування та приведення до належного санітарного та естетичного стану території – це обов’язок кожної людини, ознака культури та свідомості громадянина.

Також, закликаємо жителів нашого району дотримуватись порядку та приєднуватись до заходів з прибирання. Пам’ятаймо, що чистота і затишок залежить не від когось, а від кожного з нас.

Остання зміна сторінки: 30-05-2023 11:27