День визволення України від фашистських загарбників

Щороку, 28 жовтня, ми відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників.

Цього дня ми вшановуємо героїчний подвиг Українського народу у Другій світовій війні, пам’ять воїнів, що загинули в боях за визволення України, та всього мирного населення, яке постраждало від дій фашистських загарбників.

І сьогодні, коли в нашій країні знову йде війна, гинуть наші воїни та мирне населення, український народ згуртувався у протистоянні з ворогом – рашистськими окупантами.

Наші воїни – захисники України - гідні слави своїх дідів і прадідів, проявляють в боях нечуваний героїзм, силу духу, мужність, тверду віру та незламність.

Ми схиляємо голови в пам’ять загиблих за Україну, дякуємо нашим мужнім і героїчним захисникам.

Перемога буде за нами!

Слава Україні!