Депутати районної ради ухвалили головний фінансовий документ району – бюджет на 2020 рік.

20 грудня відбулося засідання 36 сесії VII скликання Ужгородської районної ради. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, керівники правоохоронних органів району, податкової служби, структурних підрозділів райдержадміністрації  та інші.

Заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик та депутат обласної ради Мирон Помпель вручили голові районної ради Руслану Чорнаку найвищу відзнаку Закарпатської обласної ради та Закарпатської обласної державної адміністрації «За розвиток Закарпаття».

У ході засідання було прийнято багато важливих для Ужгородського району рішень.

Зокрема депутати підтримали рішення про затвердження районного бюджету на 2020 рік та внесли зміни в цьогорічний бюджет .

Також депутати прийняли рішення з інших питань, зокрема внесли зміни до Програми соціально-економічного і культурного розвитку Ужгородського району на 2019-2020 роки, Програми розвитку місцевих автомобільних доріг, Програми забезпечення лікарськими засобами безоплатно і на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування окремих груп населення району та за певними категоріями захворювань на 2018-2021 роки, фінансового плану Ужгородского районного Центру первинної медико-санітарної допомоги. Прийняли народні обранці Програму моблізаційної підготовки на 2020 рік, Програму фінансововї підтримки районної лікарні на 2020 рік, внесено зміни до типу та назви восьми дошкільних навчальних закладів.

Крім вищенаведеного погодили звільнення директора Коритнянівської дитячої школи мистецтв за власним бажанням та директора комунального підприємства «Ужгородське районне агнетство розвитку».

Остання зміна сторінки: 20-12-2019 13:06