Для громади Ужгородського району презентували пересувні відділення поштового зв’язку

Сьогодні біля адмінбудівлі райдержадміністрації директор Закарпатської дирекції ПАТ «Укрпошта» Сергій Калій презентував новий автотранспорт у рамках впровадження проекту «Сільське відділення» (пересувні відділення поштового звязку).

Захід відбувся за участі голови Ужгородської райдержадміністрації Вячеслава Дворського, заступника голови районної ради Степана Мацка, працівників мобільних бригад, представників ОТГ району та ЗМІ.

Присутнім представили нові автомобілі, які здійснюватимуть доставку пошти та кур’єрську доставку, працюватимуть у якості пересувних поштових відділень на території Ужгородського району.

Як зазначив директор Закарпатської дирекції Укрпошти Сергій Калій, основна мета проекту – це трансформація, оптимізація, автоматизація відділень задля зростання їхньої ефективності та максимального задоволення потреб сільських мешканців. Так, у сільській місцевості частину стаціонарних нерентабельних поштових відділень замінять пересувні ВПЗ з новими мобільними бригадами, до складу якої входять начальник відділення, водій, та листоноша.

ВПЗ - це повноцінне поштове відділення, яке приїжджатиме у невеликі села та смт з населенням до 2 тис. жителів. Пересувні відділення потрібні для того, аби жителі навіть найвіддаленіших і найменших населених пунктів України отримали всі потрібні їм поштові, логістичні й фінансові послуги, а також доставку ліків. У день приїзду автівки Укрпошти працюватиме і точка присутності (приміщення Укрпошти або приміщення надане сільрадою, де будуть надаватись поштові послуги). Для кожного села буде розрахований оптимальний графік роботи пошти в залежності від потреб населення.  У великих селах поштові приміщення будуть працювати й надалі, задля якісного надання послуг.

Остання зміна сторінки: 02-09-2020 11:53