До Дня працівника соціальної сфери начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець привітав працівників соціальної сфери Ужгородщини

До Дня працівника соціальної сфери, який в Україні відзначають щорічно у першу неділю листопада, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець привітав працівників соціальної сфери Ужгородщини.

„Ваша повсякденна праця є не лише сумлінним виконанням своїх професійних обов’язків, а й проявом найкращих людських якостей, адже саме ви стоїте на сторожі соціальних гарантій людей котрі потребують державної підтримки. Від вашої самовідданої праці значною мірою залежить соціальний стан українського суспільства, його довіра до держави та її інститутів, надія на краще завтра простих громадян. Дякую Вам за щоденну роботу”,- зазначив Радіон Кіштулинець.

Відтак, за сумлінну і наполегливу працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери, Радіон Кіштулинець нагородив грамотами Ужгородської районної державної адміністрації – Ужгородської районної військової адміністрації соціальних працівників району.

Нехай компетентність працівників соціальної сфери, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Остання зміна сторінки: 03-11-2022 14:30