До відома!

Відповідно до листів Міністерства розвитку громад та територій України  та  Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах щодо початку чергового циклу відбору кандидатів на отримання нагороди Dubai International Best Practices Award for Sustainable Development.

Цією нагородою відзначаються найкращі світові приклади сталого міського розвитку, який є результатом співробітництва між державним, приватним та громадянським секторами у таких сферах: міське відновлення та публічні простори; будівництво інноваційних будинків; сталі системи міського харчування; вирішення проблем зміни клімату та зменшення забруднення; планування та менеджмент міської інфраструктури.

Потенційними кандидатами на отримання нагороди можуть бути місцеві органи самоврядування, міські адміністрації та їх асоціації, міжнародні агентства, об’єднання громад, науково-дослідні інститути, приватні та державні фонди, ЗМІ та інші зацікавлені особи.

Кінцевий термін подання заявок - 30 квітня 2020 року. Нагородження переможців відбудеться у рамках виставки Dubai Expo 2020.

З огляду на викладене пропонуємо розповсюдити інформацію про конкурс серед потенційних українських учасників/кандидатів на отримання нагороди.

Районна державна адміністрація та обласна державна адміністрація інформує, що товариство з обмеженою відповідальністю „Бізнес Форум” проводить 7-8 квітня 2020 року IV Міжнародну галузеву виставку обладнання і технологій для поводження з муніципальними та промисловими стічними водами „Waste Water Management 2020”.

У рамках зазначеного заходу відбудеться виставка обладнання, технологій та матеріалів для будівництва та експлуатації гідротехнічних споруд і водних об’єктів „Hydro Engineering 2020”, а також ряд спеціалізованих конференцій та дискусій, які присвячені питанням законодавчого, фінансового і технологічного регулювання у сфері поводження з муніципальними та промисловими стічними

водами, будівництва та експлуатації гідротехнічних споруд і водних об’єктів.

 Форум „Waste Water Management 2020” є високопрофесійною платформою для проведення ділових та змістовних переговорів між різними міжнародними та вітчизняними фінансово-інвестиційними структурами, органами місцевого і державного управління, постачальниками техніки, технологій та послуг для поводження з муніципальними та промисловими стічними водами.

Адреса проведення заходу: м. Київ, ВЦ „АККО Інтернешнл”, проспект Перемоги, 40-Б (парк Пушкіна), ст. метро „Шулявська”.

Контакти: менеджер проекту Надія Бочкарьова,

тел. +38 056 794 33 94, моб. тел. +38 067 746 85 47,

e-mail: n.bochkareva@b-forum.com

Остання зміна сторінки: 06-03-2020 13:25