До відома підприємств району!

Відповідно до листа Брестського обласного виконавчого комітету  доводимо до Вашого відома наступну інформацію.

Із 24 до 25 квітня 2020 р. в м. Брест планується проведення Міжнародного форуму-виставки ділових контактів “БРЕСТ 2020”.

Поєднуючи ділову програму і виставку, “БРЕСТ 2020” є сучасною платформою для презентації інвестиційного і економічного потенціалу як Брестської області, так і Республіки Білорусь, встановлення контактів і укріплення зв’язків між іноземними і білоруськими підприємствами, проведенню ділових переговорів і обміну досвідом у різних галузях діяльності.

Щорічно захід об’єднує на своєму майданчику більше 350 учасників, у його роботі приймають участь вищі посадовці Республіки Білорусь, представники дипломатичного корпусу, офіційні делегації із більше ніж 20-ти країн Європи, Азії, Африки та Америки.

Тематикою чергового Форуму-виставки стане “Бізнес у сфері послуг. Міжнародне співробітництво та інвестиції”. Програмою передбачено проведення пленарного засідання, туристичного форуму, контактно-коопераційної біржі та інших тематичних заходів.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті заходу www.brest- forum.by,  або за тел.: +375 162 209889, 209724, електронна пошта: ves@brest- region.gov.bу.

Остання зміна сторінки: 03-03-2020 11:43