До відома представників малого та середнього бізнесу!

Відповідно до листа Посольства України в Білоруській Республіці доводимо до Вашого відома наступну інформацію.

У контексті підготовки до проведення Третього форуму регіонів України та Білорусі (м. Гродно, орієнтовно жовтень ц. р.) Посольство України в Республіці Білорусь (РБ) спільно з Торгово-промисловою палатою України та Білоруською торгово-промисловою палатою організовують проведення 1 - 2 квітня 2020 року в м. Мінськ „Форуму ділових можливостей „Україна- Білорусь 2020” (далі — Форум ділових можливостей).

Основною метою заходу є ознайомлення представників українського малого та середнього бізнесу з особливостями виходу та роботи на білоруському ринку, практичним досвідом роботи українських компаній та бізнесменів в РБ, рекомендаціями щодо участі бізнесу в заходах Третього форуму  регіонів України та Білорусі, інструментами захисту власних інтересів в досудовому порядку, а також розширення ділових контактів українського малого та середнього бізнесу в РБ.

Для цього заплановано проведення пленарного засідання, ділових переговорів з білоруською стороною, а також відвідування компаній, в т.ч. спільного українсько-білоруського підприємства-резидента Вільної економічної зони “Мінськ” .

Контактна особа Посольства України в Республіці Білорусь - перший секретар Тимофеєв Антон (email: anton.tymofieiev@mfa.gov.ua ), моб. тел. +375- 25-503-27-11). Опис заходу, умови участі та контактні дані організаторів доступні за посиланням на Інтернет-сайт ПІП України -  https://www.ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/forum-dilovikh-mozhlivostej-ukrayina-bilorus-2020 ).

Остання зміна сторінки: 03-03-2020 11:50