Голова РДА провів особистий прийом громадян

З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району голова райдержадміністрації, згідно затвердженого графіка,  проводить особисті прийоми громадян.

Сьогодні до очільника району звернувся житель села Коритняни Еміл Грицище стосовно вирішення питання  водовідведення сіл Кінчеш, Коритяни, Часлівці.

Заявник отримав кваліфіковані роз'яснення та відповіді на порушені питання. Що стосується отримання технічної документації - необхідні листи та звернення будуть направлені до органів, які уповноважені їх вирішувати.

Нагадаємо, особистий прийом громадян  голови райдержадміністрації проводиться в першу та другу п'ятницю місяця, кожна третя та четверта - виїзні прийоми, про які населення повідомляють заздалегідь.

Остання зміна сторінки: 06-03-2020 13:29