Голова РДА провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів

16 грудня    під керівництвом голови районної державної адміністрації Вячеслава Дворського відбулася апаратна нарада за участю голови районної ради Руслана Чорнака, першого заступника та заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради були озвучені питання, які стосувалися галузей медицини, освіти, економіки.  Основну увагу було  зосереджено на підготовці та фінансуванні районних програм, освоєнні коштів виділених із Державного фонду регіонального розвитку, функціонуванні Центру надання адміністративних послуг та наданні якісних послуг з державної реєстрації.

Керівники району зауважили, що  найголовніше завдання полягає у тому, щоб кожен пересічний громадянин відчув ефективність, користь і  допомогу від використання бюджетних коштів,  тому наразі необхідно зробити аналіз виконання районних програм та визначити пріоритетні об’єкти, які будуть в 2020 році фінансуватися за рахунок державних коштів. Бюджетні кошти повинні використовуватись раціонально та ефективно.

За результатами роботи було надано ряд відповідних доручень.

Остання зміна сторінки: 16-12-2019 15:50