Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець овідомив про ситуацію із наслідками несприятливої погоди третього грудня на території Ужгородського району.

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець на своїй особистій сторінці у соціальній мережі „Фейсбук” повідомив про ситуацію із наслідками несприятливої погоди третього грудня на території Ужгородського району.

„Погодні умови цієї ночі: синоптики прогнозували сильні зливи та у гірських районах Закарпатті - опади у вигляді снігу, або мокрого снігу.

Інформую, що в Ужгородському районі за даними відповідних служб ситуація із наслідками несприятливої погоди третього грудня - контрольована. Мені повідомили, що у селі Гусний (Ставненська ТГ) наразі врегульовують питання у доступі мережі Інтернет. Виконуються відновлювальні роботи. Проводяться розчистки каналу.

Станом на цю хвилину повідомлень або нарікань від населення Ужгородського району до оперативних служб не надходило.

Тримаємо на контролі всі питання, які можуть впливати на життя або здоров'я людей. Якщо у Вас виникають проблеми, то раджу звертатися до компетентних служб або "кидайте запити": відпрацюємо і надамо консультації”, - зазначив очільник району.

Остання зміна сторінки: 03-12-2021 11:23