Майже вісім місяців наших перемог та неймовірної злагодженої роботи всієї країни.

Ми воюємо, але продовжуємо жити, працювати, допомагати один одному, підтримувати військових. І вчиняти як свідомі громадяни своєї країни.

Тож, волонтери Ужгородщини разом з начальником Ужгородської РВА Радіоном Кіштулинцем продовжують працювати.

Підтримка військових:

- Ротарі клуб Ужгород- Скала на потреби наших незламний воїнів передали фільтри для води та джгути.

- БФ «Сімʼя Христа»  - осіннє взуття, ручні ліхтарики, сухпайки, притоноски та засоби гігієни для тих хто захищає нашу Батьківщину.

Підтримка цивільних:

- БО «Закарпатський обласний благодійний фонд дітей та інвалідів «Співчутття» передали

КНП "Перечинська лікарня" Перечинської міської ради 32 медичні ліжка.

- ГО Rotary Club Uzhgorod-Skala передали пледи в укриття закладів дошкільної освіти Костринської та Ставненської територіальних громад.

- ОБФ «Дім милосердя» закладу дошкільної освіти Перечинської територіальної громади передали діткам іграшки (пазли), Костринській територіальній громаді меблі, балагодійному фонду «Постраждалі діти війни» одяг та взуття, постільну білизну, дитячі коляски.

Дякуємо кожному, хто допомагає. Продовжуємо працювати кожен на своєму фронті. Задля спільної перемоги.

Остання зміна сторінки: 17-10-2022 11:42