МОБІЛЬНІ ГРУПИ В ДІЇ: РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕВІРОК

Рейдові групи в складі співробітників поліції,  Держспоживслужби, органів місцевого самоврядування під контролем керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ужгородському районі, заступника голови Ужгородської райдержадміністрації Віталія Дупина  постійно проводять перевірки осіб, які перебувають на самоізоляції, суб’єктів господарювання  (розважальних закладів, торгових центрів, ресторанів, кафе)  громадських місць, релігійних установ.

За листопад мобільними групами перевірено:

- 2751 особу, що підлягають самоізоляції;

- 1922 суб’єкти господарювання;

- 814 громадських місць;

- 157 релігійних організацій;

- складено 165 адмінпротоколів (на суб’єкти господарювання) за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП

- винесено 1383 постанови за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП ( за перебування фізичних осіб без засобів індивідуального захисту у громадських будинках, спорудах чи громадському транспорт)

Під час перевірки суб’єктів господарювання у першу чергу, звертається увага на наявність у працівників засобів індивідуального захисту та постійне їх використання у ході роботи, а також кількість покупців у приміщеннях, пасажирів у громадському транспорті та дотримання ними встановлених правил у зв’язку з карантином.

Поліція закликає громадян бути свідомими та відповідально ставитися до виконання діючих протиепідемічних заходів.

У свою чергу поліція продовжує контролювати виконання протиепідемічних правил та проводити рейди щодо дотримання карантинних вимог.

Остання зміна сторінки: 02-12-2021 17:03