НА КОЛЕГІЇ РДА ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ВИКОНАННЯ МІСЦЕИВИХ БЮДЖЕТІВ РАЙОНУ ЗА I ПІВРІЧЧЯ 2020 РОКУ

Сьогодні, 28 серпня, на засіданні колегії райдержадміністрації, яке провів голова РДА Вячеслав Дворський, було підведено підсумки виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2020 року.

У роботі дорадчого органу взяли учаcть члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських рад та ОТГ.

Як зазначила начальник фінансового управління РДА Ольга Ящищак, доходи місцевих бюджетів району по загальному і спеціальному фондах, включаючи офіційні трансферти (без власних надходжень бюджетних установ) за І півріччя 2020 року становлять 296 593,2 тис.грн., що складає 96,9 % виконання плану затвердженого на І півріччя 2020 року з урахуванням змін (309 505,3 тис.грн.).

До загального фонду місцевих бюджетів Ужгородського району за І півріччя 2020 року надійшло платежів у сумі  147 585,9  тис.грн., при  уточненому плані на звітний період 160 966,4 тис.грн., що складає 91,7 % виконання, або ненадійшло  13 380,5  тис.грн. Із 30 місцевих бюджетів району 20 допущено невиконання планових показників.

Наголос зроблено на основних податках зокрема, податок та збір на доходи фізичних осіб, який виконано за І півріччя 2020 року на 90,5 %. Плати за землю за І півріччя 2020 року надійшло в сумі 15 274,2 тис.грн., при плані 17 986,7 тис.грн., що складає 84,9 %. Загальна сума поступлень акцизного податку за І півріччя 2020 року склала 14 016,3 тис. грн., що становить 83,7% виконання.

Єдиного податку за І півріччя 2020 року фактично поступило до сільських та Середнянського селищного бюджетів у сумі 23 552,1 тис.грн. при плані – 22 364,9 тис.грн., що становить 105,3% виконання.

Податковий борг з платежів до місцевих бюджетів за І півріччя 2020 року виріс на 7.7%.

Видатки зведеного бюджету Ужгородського району за І півріччя 2020 року разом по загальному і спеціальному фондах виконано у сумі 265 254,6 тис.грн. В обсязі видатків по загальному фонду  найбільшу питому вагу займають видатки на фінансування установ і закладів освіти – 62 %, та охорони здоров`я – 7,1 %.

Також головам сілських рад наголошено на необхідності використання коштів місцевих фондів охорони навколишнього середовища для розчистки стихійних сміттєзвалищ.

Членами колегії прийнято рішення рекомендувати головам селищної та сільським головам проаналізувати підсумки виконання місцевих бюджетів за І півріччя 2020 року,  забезпечити виконання затверджених показників за доходами загального та спеціального фондах, щомісячно проводити моніторинг надходжень в розрізі податків і зборів та інших обов’язкових платежів, а також ужити заходів з максимального погашення та недопущення утворення нової заборгованості зі сплати податків, зборів та інших доходів до бюджетів, у тому числі через активізацію роботи комісії з погашення заборгованості.

Також на колегії розглянуто питання про стан виконання контрольних документів управліннями, відділами аппарату та структурними підрозділами райдержадміністрації протягом І півріччя. З інформацією по даних питаннях виступила начальник відділу документообліігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Руслана Поляк.

Остання зміна сторінки: 28-08-2020 14:11