На території населених пунктів району встановлено додаткові обмежувальні заходи у вихідні та святкові дні

Керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Ужгородського району прийнято розпорядження 10.04.2020 №11 «Про  встановлення додаткових обмежувальних заходів у вихідні та святкові дні на території населених пунктів району».

З метою забезпечення щодо протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та враховуючи особливий ризик інфікування коронавірусною інфекцією COVID-19 у вихідні та святкові дні:

1. Головам виконавчих комітетів Середнянської селищної, сільських рад запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, шляхом виконання додаткових профілактичних немедикаментозних заходів, під час вихідних та святкових днів, серед яких:

- обмежити пересування та перебування громадян в громадських місцях;

- без особливої потреби, утриматися від перебування у громадських місцях;

- не виходити на вулиці населених пунктів;

- утриматися від використання власних транспортних засобів;

- утриматися від переміщення між населеними пунктами;

- без особливої потреби, утриматися від відвідування аптек, продовольчих магазинів, автомобільних заправних станцій, тощо.

Термін: у період вихідних (святкових) днів (з 13 год. 00 хв. суботи до 6 год. 00 хв. першого  робочого дня після вихідних (святкових) днів.

2. Головам виконавчих комітетів Середнянської селищної, сільських рад,  керівникам підприємств, установ, закладів та організацій всіх форм власності забезпечити безперебійну/стабільну роботу об’єктів критичної інфраструктури діяльність яких є критично необхідною і не може бути обмеженою в умовах карантину.

3. Ужгородському районному відділенню поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління національної поліції у Закарпатській області (Крулько В.М.):

- забезпечити безперешкодне пересування на роботу та з роботи осіб, які працюють на об’єктах критичної інфраструктури діяльність яких є критично необхідною і не може бути обмеженою в умовах карантину;

- під час здійснення охорони громадського порядку та патрулювання територій населених пунктів забезпечити проведення активної роз’яснювальної роботи та рекомендувати громадянам дотримуватися вищенаведених рекомендаційних профілактичних заходів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на голів виконавчих комітетів Середнянської селищної, сільських рад, Ужгородську районну відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління національної поліції у Закарпатській області (Крулько В.М.).

Остання зміна сторінки: 10-04-2020 16:17