На території району запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи

Сьогодні на позачерговому засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС розглянули стан поширення коронавірусної хвороби COVID-19 на території району.

За останній тиждень (15.08.2020.- 20.08.2020) в Ужгородському районі виявлено 28 лабораторно підтверджених випадків (ПЛР +) захворювань COVID - 19. Показник на 100 тисяч населення захворілих за тиждень (інцидентність) складає 43,6, що в 3,6 рази вище нормативного (12 на 100 тисяч населення). В порівнянні з попереднім тижнем відмічається  динаміка в сторону збільшення  числа захворілих. Темп приросту  становить 14,3%.

Враховуючи епідеміологічну ситуацію в районі, відповідно до протоколу Регіональної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Закарпатської облдержадміністрації 19.08.2020 №18, беручи до уваги протокол районної комісії з питань ТЕБ та НС 17.08.2020 №18 членами комісії прийнято рішення починаючи із 20 серпня 2020 року запровадити на території району додаткові  обмежувальні протиепідемічні заходи:

- обмеження функціонування закладів (приміщень), які використовуються (здаються в оренду) для проведення масових заходів (весіль, випускних вечорів, поминальних заходів тощо);

- обмеження проведення богослужінь у приміщеннях храмів, молитовних будинках, інших культових спорудах. Богослужіння проводити тільки на відкритому повітрі з дотриманням усіх протиепідемічних вимог;

- обмеження роботи закладів громадського харчування у закритих приміщеннях;

- обмеження роботи басейнів;

- проведення спортивних заходів без участі глядачів.

Ужгородському районному відділенню поліції УВП ГУНП у Закарпатській області, Ужгородському РУ ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області:

- суттєво посилити контроль за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених для відповідних рівнів епідемічної небезпеки, особливо, які стосуються пасажирських перевезень у громадському транспорті та роботи розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів, тощо) згідно постанови Кабінету Міністрів України 12 серпня 2020 року № 712 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня  2020 року № 331 і від 22 липня 2020 року № 641”;

- активізувати роботу спільних рейдових груп щодо належного контролю, на території району дотримання громадянами та суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів.

Остання зміна сторінки: 20-08-2020 16:43