На Ужгородщині триває реалізація проекту «ПОРУЧ»

На спортивному майданчику Чопської загальноосвітньої школи №2 Чопської міської ради Закарпатська асоціація футболу спільно з командою проєкту «ПОРУЧ» зібрала дітей різного віку, серед яких діти тимчасово внутрішньо - переміщених осіб. Відвідав захід і начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець.

З дітьми на різних локаціях почергово працювали психологи, медичний працівник, тренер. Учасники знайомилися, грали в різні ігри, спілкувалися, розважалися й отримали багато позитивних емоцій.

Відновлення через спорт – новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – "ПОРУЧ", який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. ПОРУЧ передбачає роботу груп психологічної підтримки, арт-терапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.

Загалом такий формат роботи сприятиме психологічному відновленню дітей після пережитого травматичного досвіду та подоланню страхів.

Такі заходи планують проводити щотижня.

Остання зміна сторінки: 15-06-2022 14:04