На Ужгородщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

16 лютого 2020 року в клубі села Чабанівка, зібрались ветерани учасники бойових дій Чехословаччини, Югославії, воїни-афганці. Ми подумки повертаємося в минуле, згадуємо суворі події афганської війни, крізь яку пройшли 160 тисяч українців, 3300 з них не повернулися додому, поливши кров’ю чужу непривітну землю. Ми пам’ятаємо, що ціна мирного безхмарного неба занадто велика для кожного з вас.

Ветеранів воїнів-афганців, миротворців, які стали прикладом мужності, звитяги та відданості військовому обов’язку (Степана Костюка, Еміла Левкулича (нині покійного), Івана Керецмана, Олеляна Калинича, Василя Чубірко, Василя Гавриша, Михайла Козела, Василя Юдика, Михайла Тотіна, Івана Анталика, Володимира Свалявчика, Генадія Кліменко, Владислава Югаса, Анатолія Ушака, Володимира Нанинця), прийшли привітати голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, голова Ірлявської сільської ради Василь Чорнак, голова Кам’яницької сільської ради Марія Коваль-Мазюта.

«Ви чесно й сумлінно виконували військову присягу та громадянський обов’язок. За хоробрість, гуманізм, найкращі людські якості заслужили щиру подяку від нас. Ви примножили авторитет рідної держави як країни-миротворця. Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України. Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру та усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь», – у своєму вітанні сказав Вячеслав Дворський. А Василь Чорнак вручив ветеранам пам’ятні сувеніри.

Під час заходу звучали відомі пісні про дружбу, материнську долю, військову службу, зігріваючи всіх присутніх теплою та душевною атмосферою, які дарували учасники аматорських колективів клубу села Чабанівка, креативно-мистецького комплексу «Вілет» будинку культури села Кам’яниця. Ветерани отримали пісенні подарунки від заслуженого працівника сільського господарства України Юрія Лесьо та Маріанни Сухолової.

Тривалими оплесками закінчився святковий концерт для ветеранів, подяками організаторам цього чудового заходу, начальнику відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Марії Котляр, завідуючій клубу Марті Желізняк, сільському голові Василю Чорнаку.

Остання зміна сторінки: 17-02-2020 13:07