Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець провів нараду з головами територіальних громад Ужгородського району, в режимі відеоконференцзв’язку.

Участь в нараді також прийняли начальник Ужгородського районного управління поліції ГУНП в Закарпатській області Олег Янчинський, начальник Ужгородського районного ГУ ДСНС України у Закарпатській області Іван Мошкола, представники Управління патрульної поліції в Закарпатській області та Ужгородської філії ПрАТ „Закарпаттяобленерго”.

„Загалом наразі в Україні пошкоджено близько 40% енергетичних підприємств. Саме тому, аби уникнути перевантаження системи та дати можливість енергетикам все відновити, необхідно знизити споживання електроенергії, особливо у пікові години”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Очільник району закликав голів громад обговорити дану ситуацію з керівниками підприємств для зниження споживання електроенергії до мінімуму.

„Маємо відпрацювати усі можливі варіанти розвитку подій та діяти на упередження. Вірю, що жителі району відповідально поставляться до вимушених перебоїв з електропостачанням”, - Радіон Кіштулинець.

Тримаємось. Працюємо. Тільки так ми подолаємо всі випробування.

Остання зміна сторінки: 21-10-2022 11:14