Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець привітав з професійними святами бібліотекарів та освітян.

Сьогодні, 30 вересня у Великоберезнянській територіальній громаді відбулись урочистості з нагоди професійних свят – Всеукраїнського дня бібліотек та прийдешнього Дня працівників освіти. У заповненій залі зібрались одні з кращих представників бібліотечної та освітянської галузей Великоберезнянської, Костринської та Ставненської територіальних громад району, яких цього року представили до нагородження грамотами.

Радіон Кіштулинець подякував працівникам бібліотек та закладів освіти за плідну роботу на своїх нивах, вiдповiдальне ставлення до свого покликання та побажав усім міцного здоров’я, родинного затишку та швидшої спільної перемоги.

За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, активну просвітницьку діяльність та з нагоди професійного свята Всеукраїнського дня бібліотек, очільник району нагородив грамотами кращих бібліотечних працівників.

За сумлінну і творчу на освітянській ниві, досягнення вагомих успіхів у справі навчання й виховання підростаючого покоління на з нагоди професійного свята Дня працівника освіти, грамотами Ужгородської районної державної адміністрації- районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець відзначив найкращих освітян громад.

Долучилися до слів привітань і депутат Закарпатської обласної ради Ярослав Шукаль, голови Великоберезнянської та Ставненської територіальних громад.

Остання зміна сторінки: 04-10-2022 11:52