В умовах воєнного стану, коли Збройні сили України рішуче стримують ворожу орду а тисячі людей втратили свої домівки і приїжджають до нас, кожна підтримка є важливою.

Сьогодні, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець відвідав громадську організацію ,,Ковчег Миру”.

,,Ковчег Миру” - громадська організацію, яка діє з 2016 року та особливу увагу приділяє дітям. Голова правління Оксана Завадська, співзасновник Володимир Завадський, які приїхали з м. Маріуполя та проживають зараз в Середнянській територіальній громаді.

З 1 вересня під опікою громадської організації перебуває 18 дітей з них 9 неповнолітніх, а 9 дітей навчаються у вищих навчальних закладах.

Під час свого візиту, Радіон Кіштулинець поспілкувався з дітками та керівниками організації, визначав потреби, цікавився матеріальним забезпеченням, умовами проживання, а також передав діткам солодощі, фрукти а також іграшки.

Гарного настрою додав усім невеликий концерт, який для гостей влаштували вихованці закладу.

„Я сподіваюся, що в найближчий час всі дітки повернуться до своїх домівок та під мирним небом будуть гратися, навчатися, просто жити без ракет, повітряних тривог та страху”,- зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 03-11-2022 14:27