Нарада з питання передачі архівних справ колишнього комунального закладу „Ужгородський районний трудовий архів” Ужгородської районної ради.

Радіон Кіштулинець - голова Ужгородської РДА спільно з головою Ужгородської районної ради Юрієм Фрінцком провели нараду з питання передачі архівних справ колишнього комунального закладу „Ужгородський районний трудовий архів” Ужгородської районної ради.

У нараді, також взяли участь Христина Мацко - перший заступник голови Ужгородської РДА, керуючий справами районної ради Андрій Кушнірук, начальник архівного відділу райдержадміністрації Юрій Голич, представники архівного відділу Ужгородської міської ради та Державного архіву Закарпатської області.

Присутні обговорили питання щодо передачі документів, які знаходилися у комунальному закладі до архівних установ по територіальності, а саме до архівних установ міста Ужгород, Львів та населених пунктів Мукачівського району.

Наразі триває процес вирішення питання щодо прийняття документів до цих установ. За результатами обговорення було окреслено покроковий план подальших дій.

Остання зміна сторінки: 30-11-2021 14:36